UPC Polska

Large Account Manager

UPC PolskaO firmie

UPC Polska

aleja "Solidarności" 171

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii sprzedaży, pozyskania, utrzymania i rozwoju klientów biznesowych z segmentu LARGE

  • Realizacja określonych celów sprzedażowych do nowych i obecnych klientów

  • Poszukiwanie możliwości i źródeł dotarcia oraz pozyskania nowych klientów

  • Efektywne budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami

  • Diagnozowanie potrzeb klientów i rekomendowanie odpowiednich rozwiązań

  • Kreowanie profesjonalnego wizerunku firmy

  • Analiza konkurencji oraz bieżących trendów na rynku telekomunikacyjnym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w zarządzaniu sprzedażą do klientów z segmentu LARGE

  • Doświadczenie w skutecznym budowaniu i utrzymaniu bazy klientów

  • Umiejętności interpersonalne pozwalające na swobodną i efektywną komunikację

  • Innowacyjność, proaktywne podejście i umiejętność szybkiej analizy

  • Znajomość branży telekomunikacyjnej (dodatkowy atut)

  • Doświadczenie w kreowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań (dodatkowy atut)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office i mile widziana znajomość programu Sales Force

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem usług cyfrowych w Polsce w perspektywicznej branży

  • Narzędzia do pracy, w tym: samochód, laptop, telefon oraz wsparcie działu Marketingu

  • Szkolenia wspierające budowanie oraz wzmacnianie kompetencji i umiejętności

  • Możliwość wpływu na procesy i procedury sprzedażowe oraz strategię segmentu LE

  • Benefity dodatkowe (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, pakiet usług UPC)

  • Dogodną lokalizację biura (na pograniczu Woli i Śródmieścia)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje