Oferta pracy

Large Account Manager

T-MobileO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CZEGO MOŻESZ

SIĘ SPODZIEWAĆ?

Jeżeli kontakt z ludźmi nawiązujesz z łatwością, a współpraca z klientami biznesowymi to dla Ciebie łączenie przyjemnego z pożytecznym, nie możemy się doczekać, aby Cię poznać! :-)

ZADANIA, KTÓRE

NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych w ujęciu miesięcznym
  • Aktywnie przygotowywanie i przedstawianie ofert handlowych z zachowaniem wewnętrznych zasad weryfikacji opłacalności ofert
  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie dalszej współpracy
  • Zarządzanie oraz na bieżąco raportowanie możliwości handlowych, pojawiających się u przypisanych Klientów przy pomocy dedykowanych narzędzi informatycznych
  • Prowadzenie dokumentacji pozwalającej na prognozowanie i raportowanie sprzedaży
  • Wspieranie działań Spółki w zakresie windykacji i ściągania należności od klientów z przypisanego portfela
  • Będziesz mieć wpływ na tworzenie i modyfikowanie portfolio produktów
  • Wzmacnianie pozycji i wizerunku naszej marki na polskim rynku
  • Dzielenie się wiedzą i swoim doświadczeniem z zespołem licząc na to samo z naszej strony

W REALIZACJI

ZADAŃ

POMOŻE CI:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży produktów i usług stacjonarnych (ICT - FIX – MOBILE)
  • Umiejętności w zakresie sprzedaży usług B2B oraz doświadczenie w pozyskiwaniu klientów to dodatkowy atut
  • Jesteś komunikatywny/a, a negocjacje z klientem nie są Ci obce
  • Jesteś zaangażowany/a i zmotywowany/a w dążeniu do wyznaczonych celów
  • Nie kierujesz się schematami, myślisz pozytywnie, nieszablonowo, oraz dbasz o utrzymanie pozytywnych relacji z klientem
  • Jesteś nastawiony/a na sukces zarówno swój jak i całego zespołu
  • Posiadasz czynne prawo jazy kat. B

OFERUJEMY:

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Opieka medyczna
    dla Ciebie i Twojej
    rodziny
  • Bezpłatne
    miejsce
    parkingowe
  • Stabilne zatrudnienie
    w oparciu o umowę
    o pracę
  • Ekstra dzień wolny — świętuj urodziny
    lub imieniny
    z najbliższymi
  • i wiele innych …

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy