Oferta pracy

„Lato ze SMYKIEM” – Program Stażowy – Zespół Projektów IT

SMYK

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników lokalnych i zagranicznych w obsłudze systemu pick-up-point

  • Raportowanie błędów systemu do dostawcy oprogramowania

  • Udział w testach oprogramowania

  • Wsparcie Zespołu Projektów IT w zakresie wdrażania nowych funkcjonalności (organizacja spotkań, warsztatów, zbieranie wymagań)

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność w wymiarze 40 h tygodniowo w terminie 4 lipca – 16 września

  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Dobra organizacja pracy, dokładność i skrupulatność

  • Zaangażowanie i otwarty umysł w podchodzeniu do wyznaczonych zadań

  • Samodzielność w działaniu i elastyczne podejście

  • Pozytywne nastawienie 😊

To oferujemy

  • Płatny staż

  • Wsparcie dedykowanego opiekuna

  • Pakiet szkoleń wewnętrznych

  • Możliwość zatrudnienia po zakończeniu programu

  • Elastyczny czas pracy

  • Brak dress code’u

  • Firmowa biblioteka

  • Owocowe czwartki

  • Fotele masujące

  • Kawa / herbata

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

SMYK

SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Odnosimy sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

Kluczem do dynamicznego i międzynarodowego rozwoju SMYKA są ludzie, pracujący w sklepach, a także w siedzibie głównej. Dokładamy wszelkich starań, aby stwarzać naszym pracownikom przyjazne środowisko pracy oraz warunki do ciągłego rozwoju i doskonalenia.

Przewiń do profilu firmy