Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lead C++ Developer

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 14.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software house’y.

    Obecnie do projektu w sektorze medycznym poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    Osoba na tym stanowisku poprowadzi nowo tworzony zespół 3-4 Programistów pracujących nad Front-Endową częścią systemu medycznego opracowywanego dla wewnętrznego klienta z Niemiec. Poza organizacją pracy podległego zespołu Lead Developer będzie odpowiedzialny również za:

    • Implementację rozwiązań software’owych zgodnie z zakresem projektu
    • Kontakt z programistami pracującymi po stronie klienta
    • Merytoryczne wsparcie pozostałych członków zespołu
    • Pracę z technologiami takimi jak: C++/MFC (~80%), C# (~20%) oraz Jira (zarządzanie projektem).

    Idealny kandydat posiada:

    • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w roli Programisty C++
    • Wiedzę w obszarze tworzenia UI aplikacji
    • Znajomość bibliotek MFC
    • Znajomość C# oraz SQL (preferowany PL/SQL)
    • Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy z C#

    Oferujemy:

    • Długoterminową współpracę
    • Pracę w centrum miasta
    • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
    • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)
    • Dedykowanego opiekuna administracyjnego
    Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, tzw. RODO) (Dz.U.UE L z dnia 4 maja 2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Core Services sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (ul. Jana Długosza 60, 51-162 Wrocław) udostępnionych przez mnie moich danych osobowych:

    a)      w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu

    b)      w celach związanych z organizowanymi w przyszłości procesami rekrutacji