Oferta pracy

Lead Developer

PwC

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

PwC

Polna 11

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET Core

  • .NET Framework

  • ASP.NET MVC

  • ASP.NET Web API

Mile widziane

  • RabbitMQ

  • Kafka

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Architektami IT w celu weryfikacji, zrozumienia koncepcji systemu i oceny wpływu na bieżące i przyszłe zadania w projekcie;

  • Projektowanie architektury rozwiązań technicznych, rozwijanie i integrowanie rozwiązań (mikroserwisów), które zostaną wdrożone przy zachowaniu standardów użyteczności, bezpieczeństwa, stabilności, niezawodności i wydajności;

  • Odpowiedzialność za swój kod i ścisła współpraca z innymi programistami, w celu rozszerzenia funkcjonalności systemu, a także skutecznego rozwiązania zgłaszanych problemów;

  • Ocena wymagań, propozycje rozwiązań i współpraca z innymi członkami zespołu przez cały cykl życia projektu;

  • Wsparcie i pomoc mniej doświadczonym członkom zespołu Scrumowego.

Nasze wymagania

  • Min. kilkuletnie doświadczenie zawodowe w budowaniu architektury opartej o mikroserwisy;

  • Min. kilkuletnie doświadczenie zawodowe z platformą C#, .NET Framework i .NET Core;

  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (SQL Server);

  • Znajomość ASP.NET MVC i ASP.NET WebAPI;

  • Znajomość paradygmatu programowania obiektowego i wzorców projektowych.

  • Znajomość Rabbit MQ/Kafka;

  • Doświadczenie chmurowe (Azure);

  • Doświadczenie w konteneryzacji oprogramowania;

  • Doświadczenie w pracy z Octopus + Team City (CD i CC), Sonar, Gitlab, Elasticsearch, Kibana;

  • Znajomość zagadnień DI, SOLID, UnitTests.

To oferujemy

  • Możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego dzięki pracy z Klientami z różnych branż w środowisku międzynarodowym;

  • Współpraca przy innowacyjnych projektach dla renomowanych polskich i międzynarodowych klientów;

  • Praca w zespole złożonym z doświadczonych specjalistów i ekspertów;

  • Świetna atmosfera i komfortowe środowisko pracy;

  • Elastyczny czas i forma pracy;

  • Dostęp do specjalistycznych (technologicznych) i ogólnych szkoleń konsultingowych;

  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach i sesjach well-being, imprezach integracyjnych;

  • Bogaty pakiet benefitów (w tym prywatna opieka medyczna i karta sportowa).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • buddy program

  • freedom of treatment

Prześlij swoją aplikację już dziś! W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: [email protected]