Oferta pracy

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

FINTURE Sp. z o.o.

Skierniewicka 10A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microservice

  • Java

  • Spring

  • REST

  • Docker

  • UML

Mile widziane

  • GitLab

  • Angular

  • Kubernetes

  • CQRS

  • DDD

  • BPM

  • BPMN

  • Jira

  • JMeter

O projekcie

Projekt realizowany jest dla dużego Banku. Polega na dostarczeniu uniwersalnego systemu do zarządzania zadaniami dla zespołów backoffice.

W projekcie wykorzystywane będą: Java, Microservices, BPMN, Camunda, Postgresql, pełen proces CI/CD, testy, code review, podejście Agile, user-stories etc.

Dajemy Ci możliwość realnego wykorzystywania umiejętności nie tylko technicznych ale organizacyjnych i przywódczych jako Lead Developer.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu, gdzie bardzo dbamy do dobrą atmosferę, chętnie dzielimy się wiedzą i możemy na siebie liczyć gdy pojawią się problemy.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie rozwiązania,

  • Implementacja kodu rozwiązania,

  • Rozwiązywanie problemów,

  • Wsparcie zespołu w implementacji,

  • Code review,

  • Udział w spotkaniach z klientem.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie deweloperskie w technologii Java,

  • Doświadczenie w pracy projektowej w środowisku zwinnym,

  • Wysokie zdolności komunikacyjne,

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym,

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną pracę z dokumentacją.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-8

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • event modeling

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym (B2B lub UoP),

  • Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii w projektach dla renomowanych Klientów,

  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów,

  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed,

  • Karty sportowe i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • Pracę 100% zdalnie lub jeśli wolisz bardzo dogodną lokalizację i wygodne, nowe biuro.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Analiza Twojego CV

2

Spotkanie online z bezpośrednim przełożonym

3

Video rozmowa merytoryczna

4

Prezentacja naszej oferty zatrudnienia

Finture to zespół ekspertów, którzy od 20 lat uczestniczą w projektach informatycznych w sektorze finansowym i telekomunikacyjnym. Charakteryzuje nas ekspercka wiedza w wybranych dziedzinach biznesu i informatyki.

Zajmujemy się projektowaniem i realizacją projektów END-to-END, począwszy od etapu UX design, prowadząc kolejne fazy dewelopmentu, aż do skutecznego wykonania całości rozwiązania i wdrożenia produkcyjnego. Ważnym obszarem kompetencji Finture są: szeroko pojęta integracja systemowa oraz rozwój architektury korporacyjnej, automatyzacja procesów biznesowych oparta o komercyjne i opensource’owe platformy BPM, budowa aplikacji frontend, eksperckie projekty wykorzystujące algorytmy machine learning oraz sieci neuronowe. Korzystamy z najnowszych frameworków programowania i efektywnych metodyk wytwórczych, ze szczególnym uwzględnieniem podejścia agile.

Finture jest częścią Exorigo-Upos S.A. polskiej grupy informatycznej o międzynarodowym zasięgu, działającej m.in. w UK, Bułgarii, Czechach, Słowacji.

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Odwiedź naszą stronę:

Przewiń do profilu firmy