Oferta pracy

Lead / Senior .Net Developer [Praca zdalna]

Exorigo-Upos S.A.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#, ASP.NET MVC, ASP.NET Web API, WPF, WCF, Entity Framework.

Mile widziane

  • T-SQL, VB.NET, HTML, Javascript, Command Scripting, JMeter, Fiddler, Postman, NHibernate.

System operacyjny

O projekcie

Exorigo-Upos to zespół 1000 ekspertów IT specjalizujących się w tworzeniu zaawansowanych i kompleksowych rozwiązań omnichannel dla branży detalicznej.

Nasz produkt system NetTickIT® jest codziennie wykorzystywany przez tysiące sklepów na całym świecie do efektywnego zarzadzania informacjami o produktach, pomaga rozwiązać podstawowy problem zarządzania danymi oraz ich organizowania - sprawiając, że procesy przebiegają wydajniej i efektywniej kosztowo.

Naszym celem jest dostarczanie najlepszych w swojej klasie rozwiązań umożliwiających sprzedawcom detalicznym na całym świecie ciągłe doskonalenie sposobu komunikacji z kupującymi. Dajemy Ci nie codzienną okazję dołączenia do nowo powstającego zespołu w Polsce jako Lead/Senior .Net Developer

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja nowych funkcjonalności oraz utrzymanie oprogramowania NetTickIT.

  • Praca w kilkuosobowym międzynarodowym zespole w roli wiodącego programisty.

  • Wypracowywanie standardów tworzenia oprogramowania i wdrażanie ich do codziennej pracy zespołu.

  • Uczestniczenie we wszystkich fazach tworzenia oprogramowania - analiza, projektowanie, planowanie, implementacja.

  • Tworzenie dokumentacji technicznej implementowanego oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy Senior Developera i/lub Lidera Technicznego z bardzo dobrą znajomością technologii .NET oraz doświadczeniem w koordynowaniu prac zespołu developerskiego.

  • Wymagane kompetencje techniczne: C#, ASP.NET MVC, ASP.NET Web API, WPF, WCF, Entity Framework.

  • Wymagana znajomość środowisk i narzędzi: Visual Studio, Git, Windows Server, SQL Server.

  • Mile widziane kompetencje techniczne: T-SQL, VB.NET, HTML, Javascript, Command Scripting, JMeter, Fiddler, Postman, NHibernate.

  • Mile widziana znajomość środowisk i narzędzi: SSIS, IIS, Visual SourceSafe, Windows Services, InstallShield

  • Komunikatywność i płynna znajomość języka angielskiego pozwalająca na efektywną pracę z zespołem w Wielkiej Brytanii.

Podział czasu pracy
65%

Development

20%

Zarządzanie Backlogiem

15%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Dajemy Ci możliwość realnego wykorzystywania umiejętności nie tylko technicznych ale organizacyjnych i przywódczych jako Lead Developer.

  • Pracę w kros-funkcjonalnym międzynarodowym zespole, gdzie bardzo dbamy do dobrą atmosferę, chętnie dzielimy się wiedzą i możemy na siebie liczyć gdy pojawią się problemy. Możemy też skorzystać z bardzo szerokich kompetencji innych zespołów w naszej organizacji – gdzie mamy „ekspertów od wszystkiego”.

  • Produkt w który stworzyliśmy i rozwijamy E2E, dla globalnych klientów których dobrze znasz jako konsument, którzy cenią nasze rozwiązanie dlatego 100% wdrożeń kończy się na produkcji.

  • Jako pierwsza osobą w zespole, będziesz miał(a) wpływ na to kto do niego dołączy, jaki będzie wyglądał Backlog i przyjęta metodyka projektowa.

  • Dajemy Ci rzeczywisty wpływ na zmiany w wykorzystywanej technologii i architekturze aplikacji oraz koncepcji nowych funkcjonalności.

  • Stawiamy na długofalową i efektywną współpracę. Z nami nie musisz się martwić, że projekt się kończy a Ty musisz szukać nowego.

  • Narzędzia do pracy zdalnej. Możesz wybrać czy chcesz pracować zdalnie czy wolisz stacjonarnie w naszym wygodnym biurze w Gliwicach gdzie zapewniamy bezpłatny parking.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Analiza Twojego CV

2

Spotkanie online z bezpośrednim przełożonym

3

Video rozmowa merytoryczna

4

Prezentacja naszej oferty zatrudniania

Exorigo-Upos S.A.

Exorigo-Upos S.A. to zespół ponad 1000 ekspertów IT. Jako partner technologiczny największych firm z branży retail od ponad 20 lat pomagamy

im w efektywnym łączeniu offline z online.

Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju, realizując wdrożenia zaawansowanych rozwiązań informatycznych z zakresu Omnichannel, Hardware, Usług IT i Serwisu.

Jesteśmy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie i w Australii.

Przewiń do profilu firmy