Oferta pracy

Lead System Analyst

Krajowy Rejestr DługówO firmie

  • Danuty Siedzikówny 12, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Krajowy Rejestr Długów

Danuty Siedzikówny 12

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie Zespołem Analizy Systemowej – około 10 osób

  • Budowanie strategii rozwoju Analizy Systemowej w organizacji

  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień w pracy Zespołu, w oparciu o analizę dotychczasowych procesów

  • Ocenianie wyników pracy członków zespołu oraz ich motywowanie

  • Tworzenie analizy systemowej w ramach procesów rozwoju systemów IT, uwzględniającej dynamikę potrzeb organizacji

  • Dbanie o wysoką jakość w zakresie prowadzenia analizy w podległym zespole i w całej organizacji

  • Planowanie wdrożenia nowych pracowników oraz ich dalszego rozwoju zawodowego

  • Dbanie o ścisłą współpracę Zespołu Analizy Systemowej z Architektami

  • Dbanie o wysoki standard dokumentacji systemowej

  • Czynny udział w procesach rekrutacyjnych dedykowanych Działowi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o kierunku Zarządzanie Systemami IT, Technologie Informacyjne w Zarządzaniu lub pokrewne

  • Wcześniejsze doświadczenie w roli Analityka Systemowego lub zbliżonej roli min. 3 lata

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami analitycznymi min. 2 lata

  • Doświadczenie w tworzeniu procesów analitycznych

  • Znajomość notacji UML oraz jej praktycznego wykorzystania w modelowaniu systemów

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect oraz notacji BPMN

  • Znajomość SQL na poziomie podstawowym

  • Znajomość metodyki oraz narzędzi zarządzania projektami

  • Znajomość zagadnień związanych z wytwarzaniem programowania

Mile widziane

  • Znajomość obiektowego języka programowania

  • Znajomość narzędzi do śledzenia błędów w systemie

  • Certyfikaty: CBAP,CCBA.

To oferujemy

  • Świetny zespół, który sprawi, że będziesz przychodził/a do nas z przyjemnością

  • Owocowe czwartki jeśli zdecydujesz się na pracę z biura 😊

  • Lekcje języka angielskiego

  • Szkolenia techniczne

  • Festiwale foodtrucków i inne akcje, które organizujemy na terenie firmy

  • Parking dla wszystkich pracowników oraz najlepsze bistro w mieście podczas wizyty w biurze.

  • Pracę 100% zdalną

  • Dogadujemy się w pracy i po godzinach (lubimy wspólne inicjatywy podróżnicze, ale też biegamy charytatywnie)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Inspirujące spotkanie z Działem HR

2

Decyzja HR: Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu

3

Dzwonimy do Ciebie z radosną informacją zwrotną

4

Wspólnie ustalamy warunki, które Cię satysfakcjonują