Logo Pracuj.pl

Leader Działu BDC Call Center

Euroservice, Autoryzowany Dealer VolvoO firmie

Euroservice, Autoryzowany Dealer Volvo

Aleje Jerozolimskie 239

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór pracy Działu BDC Call Center w zakresie: monitorowania ruchu telefonicznego wchodzącego i wychodzącego, zapytań mailowych i innych od Klientów,
  • Zarzadzanie zespołem BDC, tj. organizacja codziennej pracy oraz planowanie rozwoju, szkoleń i systemu motywacyjnego,
  • Praca nad poprawą efektywności pracy i osiągnięcia ustanowionych wskaźników
  • współpraca z Zarządem firmy oraz pozostałymi działami w celu właściwej obsługi Klienta
  • aktywna praca z bazami danych, wewnętrznymi i zewnętrznymi, mająca na celu informowanie o oferowanych produktach i usługach potencjalnych Klientów; umawianie wizyt i spotkań
  • analiza oraz raportowanie osiąganych wyników pracy zespołu BDC
  • dbałość o budowanie pozytywnych relacji z Klientem, poziom jego zadowolenia z obsługi u dealera/w serwisie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w Call Center, aktywnej sprzedaży lub dziale obsługi Klienta (wiedza z zakresu technik sprzedaży i negocjacyjnych),
  • umiejętność zarządzania zespołem w zakresie codziennej pracy, oceny jej wyników i planowanie dalszych etapów rozwoju projektu,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, zdolności interpersonalne,
  • zdolność samodzielnej pracy oraz elastyczność względem jej godzin
  • kreatywność – wyciąganie wniosków ze swojej pracy i chęć do jej usprawniania,
  • dobra znajomość obsługi komputera (narzędzi analitycznych i prezentacyjnych),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

To oferujemy

  • szansę rozpoczęcia kariery zawodowej w Euroservice Volvo Warszawa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazne środowisko pracy

Euroservice – Autoryzowany dealer Volvo funkcjonuje na rynku od 1967 roku i zapisuje się tym samym na kartach historii jako pierwszy dealer Volvo w Polsce. Bazując na ponad pięciu dekadach doświadczenia udało nam się osiągnąć pozycję największego dystrybutora marki Volvo w naszym kraju. Obecnie dysponujemy dwoma salonami, w dwóch lokalizacjach – przy ul. Płowieckiej 62 oraz w Al. Jerozolimskich 239 w Warszawie

Leader Działu BDC Call Center, Aleje Jerozolimskie 239, Warszawa