Ta oferta pracy jest nieaktualna od 362 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Leader - Programista Mikrokontrolerów - Firmware

  • Żyrardów, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Scalethings sp. z o.o.

    O ScaleThings:

    ScaleThings jest prywatną firmą, która rozwija i produkuje sensory dotykowe własnego projektu, używane w urządzeniach służących do pomiaru wagi, mające szerokie zastosowanie w przedmiotach użytku domowego i medycznego.

    Miejsce pracy: Żyrardów
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Znajdowanie innowacyjnych rozwiązań problemów, które dotyczą smartfonów i technologii pomiaru wagi
    • Opracowanie oprogramowania dla platform mikrokontrolerów
    • Praca ze standardowymi interfejsami komunikacyjnymi: I2C, UART, SPI
    • Współpraca z różnymi technologiami bezprzewodowymi, w tym z technologią Wifi i Bluetooth LE

    Wymagania:

    • Tytuł inżyniera w dziedzinie elektrotechniki lub informatyki
    • 3-5 lata doświadczenia zawodowego
    • Wymagane jest doświadczenie programowania wbudowanego; Opracowywanie kodów / oprogramowania sprzętowego na podstawie dowolnego mikrokontrolera i / lub DSP dla systemów elektroniki
    • Doświadczenie z oprogramowaniem firmware (interfejs z hardware),znajomość peryferyjnych obwodów elektrycznych, takich jak GPIO / ADC / PWM
    • Doświadczenie z debugowaniem systemu zarówno ze hardware, jak i oprogramowaniem
    • Wymagane jest doświadczenie w programowaniu w języku C lub C ++
    • Optymalna umiejętność testowania i analizy – umiejętność wskazywania źródła przyczyny
    • Umiejętność pracy w zespole

    Język angielski: Wymagany

    Dlaczego powinieneś do nas dołączyć?

    • Tworzymy innowacyjne technologie
    • Jesteśmy małym, dynamicznym zespołem
    • Spokojne i sprzyjające środowisko pracy
    • Warunki umożliwiające rozwój osobisty
    • Dobry dojazd do miejsca pracy; bliskie usytuowanie stacji kolejowej
    • Świetne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Scalethings Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Scalethings Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.