Logo Pracuj.pl

Leader Zmiany

LIS Polska Sp. z o.o.O firmie

5 200–5 300
brutto / mies.
  • Legnica, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

LIS Polska Sp. z o.o.

Szczytnicka 27

Legnica

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • pakowanie produktów
  • mycie i dezynfekcja instalacji produkcyjnych
  • wykonywanie mieszanin do fermentacji zgodnie z formułą
  • monitorowanie procesu fermentacji
  • czynności związane z odbiorem cystern, kontenerów oraz innych zbiorników (wyładowanie, mycie i dezynfekcja, ważenie, pobór prób, wypełnianie stosownych dokumentów)
  • wykonywanie analiz kontroli jakości, ewidencja i interpretacja wyników w kartach produkcyjnych oraz kartach wydajności i ciężaru produktu

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze produkcyjnym (mile widziane na stanowisku związanym z częściową koordynacją pracy zespołu)
  • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu związanym z technologią żywności lub mechaniką i budową maszyn
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku – w przyszłości zaś w ruchu ciągłym w zależności od grafiku obejmującym także niektóre niedziele i święta
  • sumienność oraz nastawienie na długofalową współpracę

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z bezpośrednim pracodawcą
  • średnio miesięczne wynagrodzenie w wysokości 5300 zł. brutto (wyliczone na podstawie wynagrodzenie zasadniczego (podstawy) w wysokości 4390 zł brutto oraz premii realnie wypłacanych w okresie ostatnich 12 miesięcy)
  • dodatki stażowe
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna; bony świąteczne; paczki oraz zabawa mikołajkowa dla dzieci; rodzinna impreza wigilijna; dofinansowanie do karty sportowej oraz ubezpieczenia pracowniczego)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne

LIS Polska z siedzibą w Legnicy jest częścią istniejącej od 1853 roku, posiadającej 50 zakładów produkcyjnych i obecnej w 180 państwach na 5 kontynentach francuskiej grupy Lesaffre – światowego lidera w zakresie przetwórstwa drożdży piekarskich i wyciągów z drożdży

Działający od 2000 roku legnicki zakład LIS Polska specjalizuje się w świadczeniu usługi osuszania rozpyłowego składników spożywczych oraz kosmetycznych, a także produkcji zakwasu.

Obecnie firma poszukuje Leadera Zmiany do zespołu składającego się z 3 Leaderów Zmiany (po 1 na zmianę) którzy pod nadzorem Kierownika Produkcji Wydziału Zakwasu będą samodzielnie odpowiedzialni za przygotowanie oraz realizacje zleceń produkcyjnych. W drugim etapie (na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie podać konkretnej daty) do każdej ze zmian zostaną do rekrutowani pracownicy bezpośrednio produkcyjni a obowiązki Leadera Zmiany ewaluować będą w kierunku zarządzania pracownikami swojej zmiany.

Leader Zmiany, Szczytnicka 27, Legnica