Oferta pracy

Lean Expert

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Dobrzeń Wielki (pow. opolski)

    Dobrzeń Wielki (pow. opolski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta w Dobrzeniu Wielkim, producenta drzwi, bram i systemów przeciwpożarowych, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Lean Expert.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzanie projektów „Lean Manufacturing” we wszystkich wyznaczonych obszarach.

  • Realizacja projektów optymalizacyjnych mających na celu: zwiększenie produktywności, obniżenie kosztów, podwyższenie jakości wytwarzanych produktów oraz usprawnienie całości łańcucha dostaw.

  • Identyfikacja obszarów do doskonalenia, stworzenie planu działania, dobór członków zespołu ze wszystkich działów zakładu, monitorowanie postępów.

  • Nadzór nad wdrożeniem metodologii Lean Management.

  • Kontrola i monitorowanie efektów wprowadzonych zmian w procesach.

  • Inicjowanie usprawnień.

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych.

  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz Grupy

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub kierunkowe w obszarze zarządzania produkcją i Lean

  • Praktyczne doświadczenie zawodowe w obszarze Lean Manufacturing, prowadzeniu projektów i wdrażaniu usprawnień na produkcji - ok 3 lata

  • Znajomość języka angielskiego B2

  • Umiejętność analitycznego myślenia i przedstawiania wyników.

  • Nastawienie na rezultaty i znajdowanie rozwiązań.

Mile widziane

  • Mile widziana praca w międzynarodowym środowisku.

Pracodawca oferuje

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie

  • Pracę w zgranym, otwartym zespole

  • Samodzielne stanowisko

  • Narzędzia pracy (telefon i laptop służbowy)

  • Opiekę medyczną Medicover Premium

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Kartę sportową

  • Dostęp do platformy szkoleniowej w tym do nauki języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy