Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lean Expert

S.C. Johnson Polska

  • Świebodzin

    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie we wdrażaniu narzędzi LEAN

  • przeprowadzanie szkoleń z metodyki LEAN management

  • wspieranie kierowników linii w identyfikacji i redukcji strat

  • aktywne uczestnictwo w procesach optymalizacyjnych

  • koordynowanie wdrażania nowych standardów produkcyjnych (5S, Visual Management, SDW, KAIZEN etc.)

  • inicjowanie oraz przeprowadzanie warsztatów optymalizacyjnych KAIZEN

  • zachęcanie pracowników do aktywnego uczestnictwa w aktywnościach doskonalących

  • prowadzenie projektów optymalizacyjnych

  • propagowanie kultury ciągłego doskonalenia

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe mile widziane w zakresie zarządzania i inżynierii produkcji

  • znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym

  • znajomość narzędzi Lean m.in. 5S, Visual Management, Standard Daily Work, KAIZEN

  • znajomość systemów ERP

To oferujemy

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej,

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,

  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,

  • możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

SC Johnson (SCJ) jest jednym z wiodących na świecie producentów marek dla gospodarstw domowych. Działamy w ponad 70 krajach i sprzedajemy niemalże w każdym kraju na świecie. Jesteśmy by tworzyć z Wami gospodarstwa domowe od ponad wieku, a nasze produkty można znaleźć w domach na całym świecie.

Jako S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. jesteśmy dynamicznie rozwijającą się fabryką zlokalizowaną w Gorzowie Wlkp. (woj. lubuskie).

Przewiń do profilu firmy