Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lean Inżynier / Koordynator Kaizen (M/f)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Lean Inżynier / Koordynator Kaizen (m/f)
    Wrocław 32132/001

    Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, która rozwija swoją działalność poszukujemy osoby na stanowisko Kaizen Koordynatora.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive.

    Opis stanowiska

    • wdrażanie i rozwijanie narzędzi Lean: TPM, 5S, standaryzacja, Shop Floor Management, Problem Solving, SMED
    • prowadzenie warsztatów rozwiązywania problemów
    • identyfikowanie obszarów do doskonalenia w działach produkcyjnych i nieprodukcyjnych
    • inicjowaniu rozwiązań optymalizacyjnych
    • prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników z zakresu Lean/Kaizen
    • prowadzenie audytów wdrożonych narzędzi Lean

    Profil kandydata

    • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing / Kaizen, w szczególności TPM, 5S, Problem Solving, SMED
    • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
    • komunikatywność
    • samodzielność w działaniu
    • wielozadaniowość

    Oferujemy

    • ciekawa praca w międzynarodowej organizacji
    • możliwość udziału w innowacyjnych projektach
    • atrakcyjny system szkoleń
    • dofinansowanie do nauki języków obcych
    • bogaty pakiet socjalny: karta multisport, prywatna opieka medyczna, stołówka pracownicza, dodatek za dojazdy
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców