Oferta pracy

Lean Koordynator (M/F)

Michael PageO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Lean Koordynator (m/f)Numer ref.: JN -022021-2008443

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive o uznanej pozycji na rynku szukamy aktualnie osoby, która wzmocni zespół ciągłego doskonalenia na stanowisku Lean Koordynatora.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive.

Opis stanowiska

  • Promowanie idei ciągłego doskonalenia w organizacji i budowanie kultury Lean
  • Szkolenie, wdrażanie i wspieranie pracowników w kierunku samodzielnego prowadzenia działań Lean
  • Wdrażanie standaryzacji pracy i metodologii rozwiązywania problemów.
  • Realizacja audytów wewnętrznych pod kątem usprawnień produkcji - analiza wyników audytów, nadzór nad realizacją działań z przeprowadzonych audytów
  • Przygotowywanie, organizowanie oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych i warsztatów z zakresu narzędzi i metod Lean
  • Analiza wskaźników, tworzenie raportów i prezentacji.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing (5S, TPM, VSM, SMED, Kaizen, Poka Yoke, kanban, VSM, VSD ) oraz metodologii Continuous improvement
  • Znajomość przebiegu procesów produkcyjnych
  • Umiejętność przekazywania wiedzy
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz ustalania priorytetów
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: dofinansowana opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Premia frekwencyjna wypłacana miesięcznie i kwartalnie, premia wakacyjna, bony na święta
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stołówka na miejscu - pracodawca współfinansuje koszt posiłków

Ogłoszenie archiwalne