Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lean Manager

  • Wronki, Oborniki, Szamotuły, Czarnków, Pniewy, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 28.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma specjalizująca się w wytwarzaniu urządzeń dla przemysłu spożywczego, wiertnictwa i ochrony środowiska

    LEAN MANAGER

    Miejsce pracy: Wronki

    Główne zadania i obowiązki:

    • Wprowadzanie projektów „Lean Manufacturing” we wszystkich obszarach
    • Standaryzacja operacji i wprowadzanie optymalizacji organizacyjnej we wszystkich możliwych obszarach
    • Inicjowanie usprawnień
    • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych
    • Ciągłe monitorowanie wyników i raportowanie
    • Pełna współpraca ze wszystkimi służbami pomocniczymi

    Wymagania

    • Wykształcenia wyższego (mile widziany kierunek: budowa maszyn, zarządzanie produkcją)
    • 3-letniego doświadczenia związanego z wdrażaniem zasad „Lean” w procesach produkcyjnych i logistycznych w branży obróbki metali
    • Biegłej i praktycznej znajomości podejścia „Lean Manufacturing”
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy

    • Pracę w rozwijającej się, międzynarodowej Firmie
    • Możliwość realizacji ciekawych projektów
    • Kursy, szkolenia

    CV (format Word lub PDF) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Spomasz – Wronki Grupa Ferrum Sp. z o.o. z siedzibą we Wronkach.”