Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lean Manager

Hermes Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gądki (pow. poznański)

    Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie, wdrażanie oraz zapewnienie utrzymania grupowych standardów systemu produkcyjnego w celu optymalizacji procesów w zakładzie;

  • Rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia i myślenia Lean;

  • Zarządzanie projektami usprawniającymi;

  • Wdrażanie narzędzi i metod ciągłego doskonalenia w celu rozwoju organizacji;

  • Analiza i weryfikacja istniejących procesów pod kątem rentowności oraz rekomendowanie i inicjowanie działań optymalizacyjnych;

  • Przygotowywanie, organizowanie oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych i warsztatów z zakresu narzędzi i metod doskonalenia;

  • Ścisła współpraca z zespołem ds. ciągłego doskonalenia w ramach międzynarodowej grupy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe, preferowane techniczne;

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym;

  • Umiejętność zarządzania projektami, budowania i koordynowania prac zespołów; projektowych;

  • Znajomość narzędzi związanych z ciągłym doskonaleniem m.in 5S, TPM, VSM, SMED, Kaizen;

  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2);

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu;

  • Doskonałe zdolności analityczne i koncepcyjne oraz kompetencje w zakresie rozwiązywania problemów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie karty Multisport, premia świąteczna, prywatna opieka medyczna;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;

  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • Dofinansowanie pakietów sportowych

Hermes Polska Sp. z o.o.

Firma Hermes Polska Sp. z o.o. wchodząca w skład grupy HERMES GmbH to jeden z czołowych producentów materiałów ściernych, działający nieprzerwanie na polskim rynku od ponad 20 lat.

Przewiń do profilu firmy