Oferta pracy

Lean Manager

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • szerzenie kultury ciągłego doskonalenia,

  • identyfikacja strat w procesach operacyjnych oraz organizacji pracy,

  • nadzór nad przygotowaniem oraz realizacją portfolio projektów eliminacji strat i optymalizacji kosztów,

  • prowadzenie programu budowania kompetencji pracowników oddziałów kurierskich w celu zapewnienia spójnego podejścia do wdrożenia zasad Lean Management,

  • przygotowywanie raportów dotyczących wyników wdrażanych działań optymalizacyjnych,

  • komunikowanie postępów i osiąganych wyników w poszczególnych projektach.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość programu Excel (do przygotowywania dużej ilości analiz) – warunek konieczny,

  • doświadczenie we wdrażaniu procesów optymalizacyjnych (logistyka, transport, branża kurierska),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • dyspozycyjność i gotowości do częstych podróży służbowych,

  • osobowość lidera,

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • praca w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce,

  • ciekawa praca w ambitnym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pewność zatrudnienia,

  • udział w wieloetapowym procesie opracowywania, planowania i dostarczania rozwiązań wspierających realizację strategii biznesowych,

  • praca przy innowacyjnych projektach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Integer Group Services Sp. z o.o

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych - Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym Klientom. Obecnie funkcjonuje 11 000 Paczkomatów na terenie całej Polski, a ich liczba stale się powiększa!

DOŁĄCZ DO #TEAMINPOST

Przewiń do profilu firmy