Logo Pracuj.pl

Lean Manager

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • szerzenie kultury ciągłego doskonalenia,
  • identyfikacja strat w procesach operacyjnych oraz organizacji pracy,
  • nadzór nad przygotowaniem oraz realizacją portfolio projektów eliminacji strat i optymalizacji kosztów,
  • prowadzenie programu budowania kompetencji pracowników oddziałów kurierskich w celu zapewnienia spójnego podejścia do wdrożenia zasad Lean Management,
  • przygotowywanie raportów dotyczących wyników wdrażanych działań optymalizacyjnych,
  • komunikowanie postępów i osiąganych wyników w poszczególnych projektach.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość programu Excel (do przygotowywania dużej ilości analiz) – warunek konieczny,
  • doświadczenie we wdrażaniu procesów optymalizacyjnych (logistyka, transport, branża kurierska),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • dyspozycyjność i gotowości do częstych podróży służbowych,
  • osobowość lidera,
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

To oferujemy

  • umowa o pracę,
  • praca w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce,
  • ciekawa praca w ambitnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pewność zatrudnienia,
  • udział w wieloetapowym procesie opracowywania, planowania i dostarczania rozwiązań wspierających realizację strategii biznesowych,
  • praca przy innowacyjnych projektach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Integer Group Services Sp. z o.o

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych - Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym Klientom. Obecnie funkcjonuje 11 000 Paczkomatów na terenie całej Polski, a ich liczba stale się powiększa!

DOŁĄCZ DO #TEAMINPOST

Lean Manager, Gdynia