Oferta pracy

Lean Manager

KOSPEL S.A.O firmie

  • Koszalin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia Klientów.

Zadania, które przed Tobą stawiamy:

  • analiza procesów w zakładzie produkcyjnym i identyfikacja obszarów do usprawnień
  • wdrożenie, utrzymanie i ciągłe doskonalenie systemu Lean
  • koordynowanie wdrażania narzędzi Lean
  • zarządzanie podległym zespołem inżynierów produkcji
  • prowadzenie szkoleń dla zespołu z zakresu narzędzi Lean
  • inicjowanie zmian i czynny udział w tworzeniu nowych procedur i instrukcji
  • współpraca z innymi działami
  • przeprowadzanie audytów

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • około 5 letnie doświadczenie we wdrażaniu i koordynowaniu systemów Lean
  • dobra znajomość języka angielskiego, poziom min. B2
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • mile widziane certyfikaty z zakresu Lean Management
  • bycie liderem kreującym zmiany
  • wysoka orientacja na cele
  • wysokie zdolności analityczne
  • umiejętność budowania dobrych relacji w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciekawe szkolenia związane z wykonywaną pracą
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole
  • interesujące wyzwania
  • atrakcyjny pakiet socjalny (karty Multisport, opieka medyczna, bony itp.)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy