Lean Manager

  • Łódź, Chechło Pierwsze (pow. pabianicki), łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 20.05.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 19.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FF Marka Własna sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z ponad 15- letnim doświadczeniem na rynku lodów i deserów mrożonych. Spółka posiada dwa zakłady produkcyjne: w Kaliszu oraz w Chechle Pierwszym. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji marek własnych na zamówienie sieci handlowych. Wieloletnia działalność oraz współpraca z głównymi graczami na rynku lodów sprawia, że spółka doskonale orientuje się w najnowszych technologiach, surowcach oraz w aktualnych trendach.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
    Miejsce pracy: Chechło Pierwsze (okolice Pabianic), Łódź
    Nr Ref 14/LM/CH

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
    • Proces adaptacyjny nowego pracownika
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach struktur wewnętrznych
    • Pracę w przyjaznym zespole zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
    • Pakiet Benefit: dofinansowanie do Karty Multisport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego
    • Dogodny dojazd do miejsca pracy

    Zadania:

    • Inicjowanie i wdrażanie optymalizacji procesów produkcyjnych i pomocniczych z wykorzystaniem narzędzi Lean
    • Opracowywanie standardów oraz wdrażanie i utrzymanie wewnętrznego systemu Lean Manufacturing
    • Współpraca z działami produkcji, techniki, technologii i jakości
    • Definiowanie i wprowadzanie wskaźników efektywnościowych
    • Wsparcie liderów w obszarze identyfikowania i eliminowania strat
    • Ścisła współpraca z kadrą menadżerską, w tym przygotowywanie rekomendacji dla osób zarządzających
    • Zarządzanie zespołami projektowymi
    • Propagowanie i koordynowanie procesów ciągłego doskonalenia w organizacji
    • Prowadzenie szkoleń dla pracowników z obszaru Lean Management
    • Raportowanie wyników i wniosków płynących z przeprowadzonych analiz
    • Implementowanie i rozwijanie 5S i filozofii Kaizen

    Wymagania:

    • Ukończone studia wyższe na kierunku: inżynieria produkcji, elektronika, robotyka, mechatronika lub inne powiązane
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze Lean, na analogicznym stanowisku w branży produkcyjnej
    • Praktyczna wiedza z zakresu Lean Management
    • Umiejętność współpracy i komunikacji z liderami na różnych szczeblach zarządzania w organizacji
    • Dobra znajomości języka angielskiego oraz MS Office
    • Umiejętność realizacji wielu zadań i projektów jednocześnie, w szybkim tempie i w zmiennym środowisku
    • Samodzielność, dobra organizacja pracy i konsekwencja w działaniu
    • Dyspozycyjność i gotowości do wyjazdów służbowych
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    Kandydatów prosimy o przesłanie CV klikając przycisk APLIKUJ znajdujący się pod ogłoszeniem,
    z podaniem w tytule numeru referencyjnego.

    Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Wyrażenie poniższej zgody jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi
    (KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji. W przypadku, gdy stanowisko pracy, na które aplikuję wiąże się z korzystaniem z odzieży i obuwia roboczego, wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich rozmiarów ubrań i obuwia w celu zakupu przez przyszłego pracodawcę odpowiedniej odzieży i obuwia roboczego.

    Wyrażenie poniższej zgody umożliwia udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych

    (KRS: 0000046958) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez FF Marka Własna Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.