Lean Manager

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-07-30
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2018-08-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jako ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. jesteśmy częścią Grupy ROCKWOOL. Posiadamy  2 fabryki w Polsce – w Cigacicach i w Małkini. Zatrudniamy ponad 1200 pracowników.  W naszej ofercie znajdują się izolacje budowlane, specjalistyczne izolacje i rozwiązania techniczne oraz przemysłowe.

    Wełna skalna to niezwykle wszechstronny materiał, stanowiący podstawę wszystkich naszych działań. Z zespołem ponad 11000 oddanych kolegów i koleżanek z 39 krajów jesteśmy światowym liderem w produkcji rozwiązań z wełny skalnej. Od izolacji budowlanych, akustycznych sufitów oraz zewnętrznych okładzin fasadowych, przez rozwiązania ogrodnicze i zmodyfikowane włókna używane w przemyśle, aż do izolacji dla przemysłu i energetyki oraz przemysłu morskiego i przybrzeżnego.

    Jesteś doświadczonym ekspertem w obszarze Lean Management? Chciałbyś/Chciałabyś mieć możliwość tworzenia kultury ciągłego doskonalenia, rozwijania pracowników oraz optymalizacji procesów? Dołącz do naszego zespołu!

    Główne obowiązki:

    • Inicjowanie, wdrażanie i prowadzenie projektów dotyczących optymalizacji procesów produkcyjnych i pomocniczych z wykorzystaniem narzędzi Lean,
    • Tworzenie i prezentacja raportów odnośnie działań optymalizacyjnych,
    • Wsparcie managerów i liderów w obszarze propagowania LEAN Management w celu poprawy efektywności procesów oraz identyfikowania i eliminowania strat,
    • Realizacja szkoleń i warsztatów managerów, liderów i współpracowników,
    • Tworzenie silnej kultury ciągłego doskonalenia w fabryce,
    • Ścisła współpraca z kolegami z innych krajów w celu wymiany wiedzy i doświadczenia w obszarze LEAN/ doskonalenia procesów,
    • Raportowanie do Kierownika Fabryki.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • 2-3 letniego doświadczenia na stanowisku Lean Leadera/Managera lub podobnym,
    • Doświadczenia we wdrażaniu LEAN,
    • Zaawansowanych zdolności analitycznych oraz interpersonalnych,
    • Zapewnianie poprawy efektywności procesów generujących realną wartość dodaną,
    • Doświadczenia w prowadzeniu szkoleń/warsztatów/coachingu adresowanych do różnych grup docelowych i współpracy z firmami zewnętrznymi,
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1.

    Oferujemy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę oraz możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń w firmie będącej liderem w swojej branży,
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport),
    • Dofinansowanie do wypoczynku oraz inne świadczenia socjalne,
    • Dowóz do pracy z Małkini i Ostrowi Mazowieckiej,
    • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności.

    Kliknięcie przycisku „Dołącz do nas” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. - zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    bottom