Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lean Manager

Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o.

Samsonowicza 2

Ostrowiec Świętokrzyski

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie top managementu we wdrażaniu zasad Lean w Firmie

  • konsolidacja i doskonalenie systemu zarządzania zdefiniowanego przez Grupę Celsa (CMS)

  • wdrażanie narzędzi i metod ciągłego doskonalenia w celu rozwoju organizacji

  • doskonalenie systemu zarzadzania jakością, środowiskiem, BHP, systemem zarządzania laboratoriami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane techniczne lub zarządzanie jakością

  • doświadczenie we wdrażaniu zasad Lean

  • minimum 5 lat doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku w firmie z branży produkcyjnej

  • komunikatywność, otwartość, chęć do rozwoju własnego i innych, uczciwość, nastawienie na współpracę

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • interesującą pracę w międzynarodowym środowisku

  • realny wpływ na kształtowanie systemu zarządzania i optymalizację procesów w Firmie

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i udział w projektach korporacyjnych

  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań.

Jest wiodącym producentem stali konstrukcyjnej i wyrobów kutych na rynku polskim, będącym częścią europejskiego koncernu hutniczego Celsa Group. Dzięki dużemu zaangażowaniu kapitału, inwestycjom i wsparciu technologicznemu wszystkie firmy Grupy w krótkim czasie stały się liderami na krajowych rynkach wyrobów hutniczych, co uczyniło całą Grupę Celsa jednym z największych producentów stali w Europie.

Przewiń do profilu firmy