Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lean Manager

Bischof+Klein Polska GmbH Sp.K.

Eichendorffa 3

Walce (pow. krapkowicki)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wprowadzenie środków optymalizacji procesów produkcji (Lean-Management)

  • Wdrażanie projektów ograniczających zużycie surowców oraz optymalizacja czasów produkcyjnych

  • Prowadzenie projektów usprawnień

  • Szkolenia pracowników, wdrażanie kultury lean managment

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunek techniczny

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe i kwalifikacje w obszarze 5S, SMED, KVP, Lean, Kaizen, Six Sigma

  • Wszechstronne doświadczenie w obszarze Leanmanagement/Operational Excellence

  • Doświadczenie w wprowadzeniu projektów

  • Znajomość SAP/MS – Office

  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole i działanie innowacyjne

  • Samodzielny i odpowiedzialny sposób pracy

  • Asertywność, komunikatywność

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

Bischof + Klein jest jednym z wiodących światowych producentów opakowań elastycznych z tworzyw sztucznych.

B+K Polska z siedzibą w Walcach w woj. opolskim rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku. Dynamiczny rozwój zakładu sprawił, że dziś jest jednym z największych przedsiębiorstw produkcyjnych w powiecie krapkowickim i zatrudnia ok. 260 pracowników. W zakładzie B+K w Walcach produkujemy foliowe opakowania przemysłowe: worki wentylowe, worki płaskie, folie typu FFS i SH.

Przewiń do profilu firmy