Oferta pracy

Lean Manager

Sodexo PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analizy strategicznej

  • Analiza strat w procesach usługowych

  • Optymalizacja procesów i kosztów,

  • Monitorowanie i ocena wybranych wskaźników jakościowych i wydajnościowych

  • Prowadzenie samodzielnych projektów

  • Wdrażanie narzędzi poprawy produktywności

  • Wykonywanie zadań z dbałością o zasady BHP i normy jakościowe

  • Współpraca w grupie projektowej, wewnątrzzakładowa oraz z klientem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze usługowym, branży produkcyjnej lub okołoprodukcyjnej

  • Praktyczna znajomość systemów oraz narzędzi podnoszących produktywność

  • Udokumentowane osiągnięcia w zakresie usprawnień procesu, które zostały z powodzeniem wdrożone

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i elastyczność

  • Umiejętność analizy umów oraz analizy budżetowej

  • Kreatywność, innowacyjność, otwartość na zmiany i wyzwania

  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej