Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lean Manager

Gestamp Wrocław Sp. z o.o. O firmie

Gestamp Wrocław Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 3

Wrocław

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym. Od ponad 50 lat współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym dostarczając komponenty metalowe do fabryk na całym świecie. Wrocławska fabryka Gestamp produkuje części dla takich marek jak Volkswagen, Peugeot, Renault, Audi, Skoda. Komponenty tworzone są w procesach tłoczenia, zgrzewania, spawania i malowania kataforetycznego.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Kwiatkowskiego 3

WYMAGANIA:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (doświadczenie branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem),
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość oraz doświadczenie w wykorzystywaniu podstawowych oraz zaawansowanych narzędzi i technik Lean Management,
  • Doświadczenie w prowadzeniu audytów LEAN oraz szkoleń,
  • Bardzo bobra znajomość języka angielskiego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz doświadczenie i umiejętność pracy w oparciu o założone cele,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

OBOWIĄZKI:

  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych mających na celu zwiększenie produktywności, obniżenie kosztów, podwyższenie jakości, usprawnienie łańcucha dostaw,
  • Prowadzenie oraz wdrażanie projektów w zakresie Lean Manufacturing,
  • Mapowanie oraz koordynowanie działań w obszarze odpowiedniego strumienia wartości,
  • Standaryzacja procesów,
  • Przygotowywanie analiz związanych z projektami Lean,
  • Prowadzenie audytów stanowiskowych,
  • Organizowanie oraz prowadzenie warsztatów w zakresie filozofii oraz narzędzi Lean,
  • Wdrażanie i doskonalenie narzędzi rozwiązywania problemów,
  • Nadzór na dokumentacją,
  • Aktualizacja layout’ów na hali produkcyjnej.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Ciekawą pracę w znanej,
    międzynarodowej firmie,
  • Kartę Multisport,
  • Dodatek do dojazdu,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Pakiet medyczny.

 Aplikacje prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne