Oferta pracy

Lean & Material Handling Engineer

GRUPA KANO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)
GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 68 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki i Ameryki.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem we wprowadzaniu zmian w obszarze intralogistyki, działającej proaktywnie, nastawionej na „da radę” z pozytywną energią. Jeżeli to Ty, aplikuj, prowadzimy właśnie rekrutacje na stanowisko:

Lean & Material Handling EngineerNumer ref.: L&M/1/2021

Twój zakres obowiązków

  • wyznaczenie/tworzenie standardów LEAN na magazynie i produkcji
  • organizacja procesu przepływu pomiędzy lokalizacjami (w obszarze magazynu i produkcji)
  • wskazywanie i eliminowanie strat w obszarze Łańcucha Dostaw ze szczególnym uwzględnieniem niepotrzebnego transportu, nadprodukcji, zapasów, defektów, oczekiwania na zlecenia , niepotrzebnych ruchów operatora itp. – wykonanie diagnostyki w doskonaleniu procesów
  • identyfikacja wąskich gardeł w procesie magazynowym i ich optymalizacja
  • prowadzenie szkoleń w obszarze LEAN, szkolenie i motywowanie ludzi do wprowadzania ulepszeń, zmian
  • wdrożenie nowych narzędzi LEAN (np. 5S, Kaizen) na produkcji i na magazynie
  • ewentualne dostarczanie propozycji zmian systemowych w infrastrukturze IT (WMS, ERP) dla sprawnego procesu intralogistyki
  • przeprojektowanie magazynu, analiza funkcjonalności budynku pod kątem współpracy z klientami i dostawcami
  • przeprowadzanie audytów w zakresie LEAN
  • optymalizacja ruchu transportowego oraz przepływów międzymagazynowych w obszarze wszystkich lokalizacji firmy, automatyzacja awizacji
  • usprawnienie procesu złomowania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, dyplom w dziedzinie LEAN, produkcji, logistyki, inżynierii lub pokrewnej
  • 2-3 lata doświadczenia w intralogistyce (optymalizacji przestrzeni i zwiększenia produktywności)
  • umiejętność obserwacji, zwracania uwagi na szczegóły, zarzadzania złożoną ilością informacji, wyciągnięcia wniosków i proponowania/wdrażania zmian – możliwość udokumentowania, dodatkowy atut
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami, zdolności organizacyjne

Oferujemy:

  • satysfakcjonującą pracę dla polskiego Lidera rynku instalacji
  • pracę z wielokrotnie nagradzanym produktem: systemem KAN-therm
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych: m.in. kursy Solid Works, AutoCad
  • kursy językowe finansowane przez firmę
  • możliwość dofinansowania do studiów podyplomowych
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. karty Multi Sport, karta prywatnej opieki medycznej)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez Grupę KAN.

Informujemy, że Administratorem Danych jest KAN sp. z o.o. z siedzibą w Kleosinie ul. Zdrojowa 51, 16-001 Kleosin.
Z Inspektorem Ochrony Danych skontaktować się można pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne