Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lean Project Manager

SHERLOCK WASTE sp. z o.o.

12 00017 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami wdrożenia aplikacji w Klientów (jednocześnie toczy się kilkanaście wdrożeń, których przebieg należy koordynować, zapewniając terminową realizację, rentowności i jakość)

  • Przygotowywanie strategii i koncepcji wdrożenia aplikacji u Klienta (ustalenie harmonogramu, analiza ryzyka, przygotowanie planu komunikacji, zapewnienie zasobów)

  • Samodzielne realizowanie działań wdrożeniowych (prowadzenie warsztatów przygotowawczych, szkoleniowych oraz komunikacyjnych, udział w komitetach sterujących i działaniach projektowych)

  • Wsparcie merytoryczne w zakresie procesów rozwiązywania problemów (problem solving), systemów sugestii (idea management), zarządzania wynikami (performance management) oraz przywództwa (leadership)

  • Optymalizacja i standaryzacja procesu wdrożenia w celu podnoszenia jego efektywności i jakości

Podział czasu pracy
20%

Zarządzanie projektami wdrożenia aplikacji u Klientów

30%

Samodzielne realizowanie działań wdrożeniowych

20%

Przygotowywanie strategii i koncepcji wdrożenia

30%

Optymalizacja i standaryzacja procesu wdrożenia

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako trener lub/i konsultant z Klientami zewnętrznymi lub wewnętrznymi

  • Doświadczenie w rozwoju systemów sugestii / zarządzania pomysłami (idea management systems)

  • Doświadczenie w zakresie narzędzi rozwiązywania problemów (problem solving)

  • Min. 3 lata doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu projektami lub konsultanta

  • Zainteresowanie technologią i rozwojem produktów technologicznych

  • Język angielski na poziomie min. B2 (inne języki będą dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub współpraca B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z częścią stałą i premiową

  • System benefitów ustalany indywidualnie i dopasowany do Twoich potrzeb

  • Elastyczne godziny z możliwością pracy zdalnej

  • Indywidualnie tworzone plany rozwoju

  • Przestrzeń na popełnianie błędów i uczenie się

  • Duży wpływ własne środowisko pracy

  • Przywództwo oparte na szacunku i autonomii w działaniu

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • indywidualnie dopasowane benefity

  • premie

Rozwijamy aplikację wspierającą firmy we wdrażaniu usprawnień i innowacji pracowniczych. Pomagamy tworzyć nowoczesne organizacje z kulturą otwartości, duchem innowacyjności i pracy zespołowej.

Wywodzimy się z Leanpassion – lidera na rynku w zakresie transformacji Lean, który nadal wspiera nas rozwój swoim doświadczeniem, know-how, kontaktami i środkami finansowymi. Od maja 2019 działamy jako samodzielna firma, a w połowie 2019 roku pozyskaliśmy dodatkowe finansowanie od funduszu Pracuj Ventures oraz Shape VC. Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy ludzi z pasją do zmieniania świat na lepszy.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby, która byłby odpowiedzialna za wdrożenia naszej aplikacji u Klientów w Polsce i za granicą. Wiąże się to z pracą o charakterze łączącą rolę project managera, key account managera i konsultanta. Nasi Klienci bardzo cenią sobie wsparcie osób potrafiących ich skutecznie pomóc w przygotowaniu i prawidłowym wdrożeniu oraz w kwestiach merytorycznych.

Nasi Klienci to zazwyczaj duże, międzynarodowe firmy, wdrożenia realizujemy również poza granicami Polski.