Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Learning Manager

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-03-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Amazon traktuje kwestię ochrony danych osobowych poważnie i przestrzega odnośnych przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej i poszczególnych krajach. O ile kandydat nie wyrazi sprzeciwu, przesłanie przez niego swojego życiorysu upoważnia rekrutujący oddział firmy Amazon do przechowywania jego danych osobowych w elektronicznej bazie danych, prowadzonej przez Amazon Corporate LLC. w Stanach Zjednoczonych lub przez jedną ze spółek stowarzyszonych w celu dokonywania oceny przydatności kandydata pod kątem bieżących i przyszłych ofert pracy oraz prowadzenia procesu rekrutacji. Dane kandydata mogą zostać usunięte na jego prośbę w dowolnym momencie. Wystarczy, że poinformuje on o swojej woli rekrutujący oddział firmy Amazon. Firma Amazon nie udostępnia danych osobowych kandydata stronom trzecim bez jego zgody. W ramach procesu naboru firma Amazon może poprosić kandydata o upoważnienie rekrutującego oddziału firmy Amazon do niezależnego zweryfikowania podanych przez niego danych oraz wykształcenia i doświadczenia zawodowego za pośrednictwem zewnętrznego usługodawcy.
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zespół i stanowisko: Zespół ds. nauki i rozwoju Amazon składa się z osób, które z ogromną pasją podchodzą do kwestii szkoleń i rozwoju zawodowego pracowników firmy. Najnowszy specjalista ds. zasobów ludzkich będzie określał zakres szkoleń wszystkich współpracowników i członków zespołów w swoim zakładzie z myślą o tym, aby wszyscy oni mieli umiejętności niezbędne do wykonywania swoich zadań. Kluczowa postać w następujących działaniach:

•wdrażanie zasad przywództwa nastawionego na potrzeby współpracowników,
•wspieranie kierownictwa w procesie wprowadzania zmian,
•angażowanie współpracowników w nowe procesy i usprawnienia,
•przedstawianie skomplikowanych problemów jako prostych rozwiązań edukacyjnych lub okazji do nauki na każdym szczeblu w organizacji.

Podstawowe wymagania:

•ukończone studia licencjackie;
•doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w dziale szkoleniowym firmy dystrybucyjnej, produkcyjnej, logistycznej lub podobnej;
•doświadczenie w wykonywaniu wszystkich działań w cyklu szkoleniowym, czyli projektowania, wdrażania i oceniania;
•doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji ustnej i pisemnej, zarówno w języku polskim, jak i języku angielskim;
•w przypadku wszystkich działań związanych ze szkoleniami: umiejętność stosowania pomocy wizualnych ułatwiających zrozumienie materiału szkoleniowego oraz wyczuwania, że grupa lub osoba nie rozumie omawianych treści i potrzebuje dodatkowej uwagi;
•doświadczenie w stosowaniu komputerów do opracowywania materiałów i prezentacji oraz umiejętność obsługi poczty e-mail i używania Internetu w kontekście miejsca pracy;
•podejście skoncentrowane na wynikach oraz doskonałe umiejętności kierownicze;
•doświadczenie we wdrażaniu szerokiego wachlarza zmian i udoskonaleń procesów z myślą o nadrzędnych celach organizacji. Preferowane kwalifikacje:
•najlepiej tytuł magistra lub jego odpowiednik;
•doświadczenie w szkoleniu dorosłych oraz wiedza teoretyczna z zakresu prowadzenia kursów szkoleniowych będą dodatkowymi atutami;
•bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel) oraz systemów informatycznych HR (np. PeopleSoft) będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

•zapewnianie szkoleń dot. procesów obowiązujących w UE pracownikom zatrudnionym na umowę o pracę i rozliczanym według stawek godzinowych;
•współpraca z działami HR i BHP w celu przeprowadzenia wszystkich wymaganych szkoleń w określonym terminie;
•szkolenie ambasadorów i opiekunów pod kątem wspierania nowych członków zespołów przy okazji szkoleń, poznawania nowych procesów i zbierania opinii z myślą o poprawie wyników pracy;
•współpraca z ekspertami (SME) w cel zadbania o to, aby pomoce szkoleniowe odzwierciedlały bezpieczne zachowania i aktualne procesy (standardowe procesy operacyjne);
•zapewnianie narzędzi do samorozwoju pracownikom rozliczanym według stawek godzinowych w celu poszerzenia ich wiedzy i umiejętności;
•współpraca z działem operacyjnym i działem HR pod kątem motywowania najlepszych pracowników do dalszego rozwoju umiejętności i kariery zawodowej;
•wspieranie działu HR przy określaniu działań lub zachowań, które wpływają na bezpieczeństwo, jakość i wydajność pracy;
•opracowywanie i ocenianie materiałów szkoleniowych oraz wspieranie działań z tym związanych z myślą o ułatwieniu i uatrakcyjnieniu procesu nauki;
•wspieranie zespołu ds. doskonałości operacyjnej we wprowadzaniu zmian w oparciu o działania Kaizen (np. doskonalenie procesów);
•opracowywanie osobistych planów rozwoju członków zespołu;
•śledzenie i analizowanie wyników testów, audytów oraz wydajności pracy pod kątem kluczowych wskaźników efektywności i innych parametrów;
•przygotowywanie matrycy szkoleniowej dla zespołu HR, umożliwiającej śledzenie najistotniejszych ról i określanie możliwych obszarów ryzyka.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się