Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lease Audit Manager

Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie globalnymi projektami audytowymi przy ograniczonej kontroli przelożonego.

  • Samodzielne przeprowadzanie audytów najmu (faktur, rozliczeń z tytułu kosztów operacyjnych wynajmującego, porównywanie z dokumentami najmu, raportami księgowymi, umowami).

  • Przygotowywanie opisowych raportów z audytu.

  • Przedstawianie wyników audytu klientom wewnętrznym i zewnętrznym.

  • Współpraca z księgowością klienta i personelem RE w celu uzyskania niezbędnej dokumentacji do audytu.

  • Eskalacja trudnych przypadków do Kierownika Audytu, w celu uzyskania dalszych wskazówek.

  • Praca nad wieloma wnioskami audytowymi jednocześnie, ustalanie priorytetów dla swoich projektów i swojej pracy, przeprowadzanie i doprowadzanie projektów do końca.

Nasze wymagania

  • Niezbędne doświadczenie w audytach (min. 2-3 lata), w tym w znajomość analizy kosztów, weryfikacji wewnętrznej zgodności lub przeglądu umów najmu.

  • Min. podstawowa wiedza z zakresu zarządzania nieruchomościami.

  • Umiejętność analizy i interpretacji złożonych warunków umów najmu.

  • Wyjątkowa dbałość o szczegóły i zdolność do samodzielnego kończenia projektów w uzgodnionych ramach czasowych.

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

  • Dodatkowy język zachodnioeuropejski: włoski, francuski, niemiecki, szwedzki, niderlandzki jako zaleta.

  • Doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami jest dodatkowym atutem, ale nie jest to obowiązkowe.

  • Umiejętność perswazji, jak również zdolność do negocjowania z właścicielami nieruchomości odzyskiwania roszczeń.

  • Pro aktywność z naciskiem na jakość, uczciwość i determinację w osiąganiu sukcesów.

  • Umiejętność krytycznego myślenia, przejrzystość analiz i codzienna precyzja.

  • Dobra znajomość programu Excel.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Bogaty pakiet benefitów m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, wybór dodatkowych benefitów w ramach systemu kafeteryjnego m.in. sport, kultura, zakupy.

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Możliwości rozwoju.

  • Atrakcyjne miejsce pracy w centrum Warszawy w budynku Warsaw Spire (zaledwie 5 minut do stacji metra).

  • Świetną atmosferę i warunki pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • bony towarowe

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

JLL to międzynarodowa firma zajmująca się usługami i inwestycjami, która specjalizuje się w nieruchomościach komercyjnych. Dzięki inwestowaniu w nieruchomości komercyjne JLL wspiera klientów w realizowaniu celów na całym świecie.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozwinąć swoją karierę zawodową – wybierz JLL. Będziesz mieć okazję pracować z wiodącymi firmami na całym świecie, wprowadzać do nich innowacje, a nawet rozwiązania zmieniające rynek nieruchomości komercyjnych. Dzięki współpracy będziesz mógł nawiązać długotrwałe biznesowe relacje, a także uczyć się od najlepszych. W JLL jesteśmy nastawieni na rozwój i chcemy pomóc Ci w pełni wykorzystać Twój potencjał. Osiągnij swoje cele i dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy