Ta oferta pracy jest nieaktualna od 99 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Leasing & Asset Manager z jęz.ang./nieruchomości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 09.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Adgar Polska jest deweloperem, właścicielem i zarządcą nieruchomości biurowych. Firma działa na rynku izraelskim, kanadyjskim i belgijskim, w Polsce obecna od 1999 roku. Adgar posiada bogate portfolio najwyższej klasy budynków biurowych na Mokotowie i Ochocie, m.in. Adgar Park West i Kompleks Adgar Plaza. Firma rozwija własne koncepty Brain Embassy i BE Yourself, których elastyczna przestrzeń redefiniuje tradycyjny model wynajmu biur. Adgar Poland samodzielnie zarządza własnymi obiektami, wyposażając w innowacyjne technologie i stawiając na długofalowe relacje ze swoim najemcami.

    Chcesz do nas dołączyć? Jeśli lubisz realizować pionierskie projekty, których nie znajdziesz nigdzie indziej na rynku - czekamy właśnie na Ciebie podczas naszych poszukiwań osób na stanowisko:
    Leasing & Asset Manager z jęz.ang.
    Nieruchomości biurowe
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: Ref. no: LAM 03/2018

    Zadania:

    • Zarządzanie aktywami w ramach portfolio budynków biurowych (około 100 000 m2 GLA, klasa B + / A), maksymalizacja wartości.
    • Aktywne pozyskiwanie nowych najemców, odnowienia najmu powierzchni biurowej w istniejących projektach, najem w projektach będących w fazie rozwoju (około 20 000 m2 GLA, klasa A).
    • Poszukiwanie nowych możliwości rynkowych, kanałów sprzedaży oraz innowacyjnych rozwiązań.
    • Odpowiedzialność za tworzenie, wdrażanie i rozwój strategii leasingowej, współpracę z agencjami brokerskimi, pokazy nieruchomości, koordynację planowania przestrzennego.
    • Nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie współpracy z obecnymi najemcami.
    • Udział we wszystkich etapach negocjacji umów leasingowych. Odpowiedzialność budżetowa za wyniki finansowe zawartych umów.
    • Analiza umów we współpracy z działem prawnym, ścisła współpraca z zespołem finansowym, projektowym, zarządcami nieruchomościami, raportowanie do dyrektora generalnego.
    • Monitorowanie i analiza rynku nieruchomości komercyjnych.
    • Udział w przygotowaniu prezentacji i materiałów marketingowych.
    • Zarządzanie i rozwijanie zespołu Asset & Leasing.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, związane z nieruchomościami lub pokrewne.
    • 5 lat doświadczenia zawodowego na rynku nieruchomości w obszarze leasingu powierzchni biurowych, najlepiej po stronie firmy deweloperskiej lub pośrednika / brokera, mile widziane dodatkowe doświadczenie w obszarze asset management.
    • Dobra znajomość aspektów finansowych procesu leasingu, dobra znajomość umów najmu biur.
    • Umiejętność zarządzania zespołem, doskonałe umiejętności negocjacyjne.
    • Biegła znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Interesujące wyzwania, udział w innowacyjnych projektach, jak np. BE Yourself.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny (pakiet sportowy, pakiet medyczny, pokrycie kosztów lunchu, dodatkowe ubezpieczenie, miejsce parkingowe, świeże owoce).
    • Szkolenia, lekcje angielskiego.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Możliwość bezpłatnego wypożyczenia roweru.

    Nawiązujemy długoterminowe relacje z naszymi pracownikami, dlatego inwestujemy w ich rozwój. Rozwiń swoją karierę z nami - wyślij CV za pomocą przycisku Aplikuj
    podając nr ref .: no: LAM 03/2018

    Dodaj następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    bottom