Oferta pracy

Leasing Manager

ATAL S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za najem powierzchni biurowych.

  • zarządzanie procesem komercjalizacji oraz realizacja strategii wynajmu inwestycji biurowych,

  • przygotowanie ofert dla potencjalnych Najemców,

  • prezentacja nieruchomości,

  • aktywne pozyskiwanie najemców, kompleksowa obsługa transakcji najmu, w tym przygotowanie i negocjacje umów,

  • reprezentacja spółki w negocjacjach warunków i finalizacja transakcji.

  • utrzymywanie biznesowych relacji z Najemcami

  • współpraca z Agencjami Nieruchomości;

  • współpraca z zależnymi działami w celu przygotowania transakcji: Dział Prawny, Dział Techniczny,

  • współpraca z Architektami Zewnętrznymi,

  • analiza działań oraz sporządzanie raportów dotyczących wyników i prognoz wynajmu powierzchni

  • badanie rynku najmu, sporządzanie analiz,

  • prowadzenie baz danych potencjalnych Najemców i Najemców.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • umiejętności negocjacyjne

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w wynajmie powierzchni

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy w różnych zespołach

  • gotowości do częstych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dofinansowanie do Karty Multisport oraz Pakiet Medyczny

  • pracę w młodym, ambitnym zespole

ATAL S.A.

Jesteśmy czołowym polskim deweloperem z bogatym, ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Realizujemy inwestycje w trzech sektorach – mieszkaniowym, komercyjnym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych.

Prowadzimy i przygotowujemy kolejne projekty deweloperskie w aglomeracji śląskiej, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu, a także w Dreźnie we wschodnich Niemczech. Realizujemy duże i ciekawe projekty, które kształtują obraz największych polskich miast.

Wyniki sprzedaży od lat zapewniają nam czołową pozycję wśród firm w branży. Nasze działania służą spełnianiu marzeń o komfortowym mieszkaniu, wygodnym biurze i atrakcyjnych przestrzeniach usługowo-handlowych. Od startu działalności przekazaliśmy naszym klientom klucze do ponad 20 tys. lokali.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.atal.pl.

Przewiń do profilu firmy