Oferta pracy

Leasing Manager

CUSHMAN & WAKEFIELD

rondo Daszyńskiego 2b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo i prowadzenie procesów najmu dla nieruchomości naszych klientów;

  • Poszukiwanie najemców zainteresowanych wynajmem powierzchni handlowych,

  • Pełna obsługa procesu najmu: w zakresie nowego najmu jak i renegocjacji istniejących umów najmu (ofertowanie, negocjacje treści umów najmu, przygotowanie umów do podpisu),

  • Współpraca i budowanie relacji biznesowych z właścicielami nieruchomości komercyjnych oraz z najemcami,

  • Realizacja strategii leasingowych oraz wdrażanie nowych pomysłów i rozwiązań;

  • Realizacja targetów czynszowych, sporządzanie raportów i analiz, budżetowania i raportowanie bieżących działań,

  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych wynajmowanych nieruchomości;

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji;

  • Współpraca z resztą zespołu obsługująca nieruchomość.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z nieruchomościami;

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w wynajmie powierzchni handlowych;

  • Znajomość rynku najemców i nieruchomości komercyjnych;

  • Dobra znajomość procesów na rynku powierzchni handlowych;

  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne, analityczne;

  • Doświadczenie poparte sukcesami w negocjacjach umów z najemcami centrów handlowych;

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;

  • Biegłość w pracy z programami pakietu MS Office;

  • Licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej i wiodącej na rynku organizacji w zakresie doradztwa, pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami

  • Pracę w ambitnym, zaangażowanym i doświadczonym zespole

  • Możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji

  • Udział w ciekawych projektach globalnych i lokalnych

  • Pracę w świetnej lokalizacji w centrum Warszawy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych Pracodawcy, w tym:

  • Program Cushwake Cares, w ramach którego prowadzone są zajęcia: zdrowy kręgosłup/pilates, sesje mindfulness i warsztaty wellbeingowe z ekspertami

  • Platforma Worksmile, w ramach której oferujemy kafeterię benefitów, zabawy rywalizacyjne i grupy tematyczne

  • Karta Multisport, Prywatna opieka medyczna w Medicover, Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Świadczenia z ZFŚS

  • Platforma do nauki języków obcych

  • Tematyczne Kluby Pasji dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze