Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Leasing Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-02-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Nasz Klient to Firma deweloperska, która działa od 15 lat, w Polsce i na arenie międzynarodowej. Świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości. W związku z rozwojem poszukuje do zespołu w Warszawie osoby na stanowisko:

(Branża Nieruchomości)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref: WWW17LMSB
Osoba na tym stanowisku będzie zatrudniona w dziale komercjalizacji i podlegać Dyrektorowi. Jej głównym zadaniem będzie komercjalizacja nieruchomości tj. powierzchni logistycznych i produkcyjnych oraz biurowych.

Obowiązki:

  • Rozwiązywanie technicznych i operacyjnych problemów związanych z najmem
  • Pozyskiwanie nowych najemców oraz ich kompleksowa obsługa
  • Budowanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami, administratorami, deweloperami
  • Profesjonalne prezentowania nieruchomości potencjalnym klientom
  • Prowadzenie negocjacji z najemcami, administratorami
  • Współtworzenie umów najmu
  • Profesjonalizm w zachowaniu i prezencji

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości na podobnym stanowisku pracy
  • Wyższe wykształcenie (chętnie: prawo, inżynier)
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, niezależność w realizacji złożonych projektów
  • Wytrwałość i determinacja w dążeniu do celów
  • Znajomość obsługi komputera i aplikacji internetowych

Klient oferuje:

  • Stabilną pracę w szybko rozwijającej się spółce
  • Telefon, komputer, wygodne w pełni wyposażone stanowisko pracy
  • Rozwój interpersonalny
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk Aplikuj.

Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WWW17LMSB.

Prośba o dodanie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się