Ta oferta pracy jest nieaktualna od 563 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Leasing Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz Klient to Firma deweloperska, która działa od 15 lat, w Polsce i na arenie międzynarodowej. Świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości. W związku z rozwojem poszukuje do zespołu w Warszawie osoby na stanowisko:

    (Branża Nieruchomości)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr Ref: WWW17LMSB
    Osoba na tym stanowisku będzie zatrudniona w dziale komercjalizacji i podlegać Dyrektorowi. Jej głównym zadaniem będzie komercjalizacja nieruchomości tj. powierzchni logistycznych i produkcyjnych oraz biurowych.

    Obowiązki:

    • Rozwiązywanie technicznych i operacyjnych problemów związanych z najmem
    • Pozyskiwanie nowych najemców oraz ich kompleksowa obsługa
    • Budowanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami, administratorami, deweloperami
    • Profesjonalne prezentowania nieruchomości potencjalnym klientom
    • Prowadzenie negocjacji z najemcami, administratorami
    • Współtworzenie umów najmu
    • Profesjonalizm w zachowaniu i prezencji

    Wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości na podobnym stanowisku pracy
    • Wyższe wykształcenie (chętnie: prawo, inżynier)
    • Doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne
    • Bardzo dobra organizacja pracy, niezależność w realizacji złożonych projektów
    • Wytrwałość i determinacja w dążeniu do celów
    • Znajomość obsługi komputera i aplikacji internetowych

    Klient oferuje:

    • Stabilną pracę w szybko rozwijającej się spółce
    • Telefon, komputer, wygodne w pełni wyposażone stanowisko pracy
    • Rozwój interpersonalny
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk Aplikuj.

    Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WWW17LMSB.

    Prośba o dodanie w CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”