Ta oferta pracy jest nieaktualna od 57 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Leasing Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 26.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

     Aktualnie dla naszego Klienta - międzynarodowej sieci retail, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    LEA/WAW/0618
    Opis stanowiska:

    Obowiązki:

    • zarządzanie procesem wynajmu powierzchni handlowych,
    • prowadzenie negocjacji handlowych,
    • tworzenie strategii najmu,
    • monitorowanie rynku nieruchomości komercyjnych,
    • kontrolowanie budżetów,
    • prowadzenie procesu wynajmu do momentu przekazania lokalu.
    Profil kandydata:

    Wymagania:

    •  kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu procesem wynajmu powierzchni handlowych (warunek konieczny),
    • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych,
    • znajomość rynku nieruchomości komercyjnych,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • prawo jazdy kat. B,
    • proaktywna postawa i zorientowanie na wynik,
    • wysokie umiejętności interpersonalne.
    Propozycja przyszłego pracodawcy:

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwości rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia w tym auto służbowe,
    • udział w interesujących szkoleniach i inicjatywach,
    • przyjacielską atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis