Oferta pracy

Legal & Compliance Manager

PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za obszar administracyjno-prawny Spółki

  • Odpowiedzialność za obszar prawny oraz Compliance we współpracy z Działem Prawnym Grupy Hartmann

  • Organizacja i koordynacja prawnych aspektów działalności Spółki

  • Zapewnienie obsługi prawnej Zarządu Spółki i klientów wewnętrznych

  • Definiowanie i wdrażanie wewnętrznych procesów i wytycznych w obszarze prawnym

  • Nadzór nad systemem ochrony danych osobowych oraz windykacji wierzytelności w Spółce

  • Wdrażanie w Spółce polskiej oraz nadzorowanie stosowania i przestrzegania Kodeksu Postępowania i Polityki Zgodności (obowiązujących w Grupie Hartmann globalnie)

  • Kompleksowa identyfikacja i bieżąca aktualizacja ryzyka dla Spółki w obszarze zgodności z prawem i regulacjami etycznymi

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem prawnym (in-house) w środowisku firmy o złożonej strukturze organizacyjnej. Doświadczenie w organizacji międzynarodowej będzie dodatkowym atutem.

  • Min. 3 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem

  • Doświadczenie w branży wyrobów medycznych / farmaceutycznej jest pożądane

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity pozapłacowe

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 1993 roku. Jest spółką należącą do czołowego europejskiego producenta i dostawcy produktów medycznych i higienicznych PAUL HARTMANN AG.

Przewiń do profilu firmy