Oferta pracy

Legal & Compliance Officer

FF VENTURE CAPITAL sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Amerykański fundusz venture capital ffVC, poszukuje osoby na stanowisko Legal & Compliance Officer do wsparcia warszawskiego zespołu w nadzorowaniu kwestii prawnych, regulacyjnych i korporacyjnych.

ffVC to założony w 2008 roku w Nowym Jorku fundusz specjalizujący się w inwestowaniu w spółki technologiczne o globalnym potencjale. Do tej pory fundusz zainwestował łącznie w ponad 125 spółek portfelowych, których bieżąca wycena wynosi ok. 8 mld USD.

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie i nadzór nad wdrożeniem wymogów formalnych związanych z nowymi projektami inwestycyjnymi w obszarze VC
  • Rozwijanie i nadzór nad implementacją wewnętrznych polityk i regulaminów
  • Wsparcie w przygotowywaniu dokumentów na potrzeby Komitetu Inwestycyjnego
  • Przygotowywanie dokumentów i raportów z działalności funduszu dla organów regulacyjnych

Wymagania:

  • Ukończone studia na wydziale prawa
  • Ukończona albo minimum ostatni rok aplikacji radcowskiej lub adwokackiej
  • Wcześniejsze doświadczenia w kancelarii prawnej w obszarze prawa korporacyjnego i/lub regulacji lub w dziale prawnym / compliance międzynarodowej korporacji
  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie umiejętności organizacyjne, dokładność i rzetelność
  • Znajomość funkcjonalności i umiejętność pracy w MS Word (oraz pozostałe aplikacje MS Office)

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w najciekawszych projektach inwestycyjnych w Polsce i regionie z obszaru venture capital
  • Pracę w dynamicznym zespole i międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielne stanowisko zapewniające work-life balance
  • Rozwój zawodowy wraz z rozwojem działalności funduszu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy