Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Legal Counsel

Olesiński i Wspólnicy Sp. z o.o.

  • Nysa

    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Dla naszego Klienta Umicore, lidera w branży technologii materiałowej i recyklingu prowadzimy rekrutację na stanowisko Legal Counsel, który jako członek Regionalnego Zespołu Prawnego na Europę Środkową i Wschodnią będziesz doradzać w kwestiach prawnych poprzez:

  • zapewnianie wsparcia prawnego jednostkom biznesowym działającym w regionie, w tym w zakresie unikania, łagodzenia i zarządzania sporami sądowymi,

  • sporządzanie i negocjowanie umów (np. umów kupna, dostaw, o roboty budowlane, licencyjnych, badawczych i dystrybucyjnych), umów o zachowaniu poufności i innych dokumentów podlegających prawu polskiemu lub innym prawom Europy Środkowej i Wschodniej,

  • przygotowywanie riserczy, raportów i analiz,

  • merytoryczne skupienie się na prawie umów i prawie handlowym (prawo cywilne, prawo handlowe i prawo spółek),

  • współpracę i koordynację działań z zespołami wielofunkcyjnymi w celu rozwiązywania problemów prawnych oraz zwiększania świadomości ryzyka prawnego i metod radzenia sobie z nim,

  • wsparcie w zarządzaniu umowami za pomocą korporacyjnej bazy danych umów,

  • zarządzanie aspektami prawnymi projektów związanych z fuzjami i przejęciami, rozwojem firmy oraz projektami typu greenfield,

  • angażowanie w razie potrzeby zewnętrznych doradców prawnych i zarządzanie ich pracą.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (magister prawa) uzyskane na polskiej uczelni z dobrymi referencjami. Wykształcenie w zakresie angielskiego lub niemieckiego systemu prawnego (lub równoważne doświadczenie) będzie dodatkowym atutem.

  • Masz 5 lat doświadczenia w wewnętrznym dziale prawnym, w tym minimum 2 lata jako radca prawny w międzynarodowej firmie lub masz 5 lat doświadczenia w firmie doradczej i ukończoną aplikację radcowską lub adwokacką.

  • Twoje doświadczenie prawnicze jest ukierunkowane na prawo handlowe, prawo spółek, prawo administracyjne, prawo publiczne. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy przy transakcjach i/lub negocjacjach z organami administracji państwowej.

  • Posiadasz dużą elastyczność w podejmowaniu bardzo zróżnicowanych wyzwań prawnych, umiejętność pracy w zespole i myślenia interdyscyplinarnego.

  • Jesteś osobą dociekliwą i szczerze zainteresowaną zrozumieniem biznesu.

  • Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej w języku polskim i angielskim oraz zdolności przywódcze, zarówno w stosunku do osób z wykształceniem prawniczym, jak i osób niebędących prawnikami.

  • możliwość pracy hybrydowej w biurze w Nysie (wg indywidualnych ustaleń, niewymagana praca w pełni stacjonarna).

To oferujemy

Dołączając do Umicore zyskujesz!

Umicore tworzy środowisko współpracy, w którym wszyscy mogą odnieść sukces, a także kulturę, dzięki której pracownicy mogą dzielić się pomysłami, rozwijać swoją wiedzę i karierę. Umicore skupia się na budowaniu kultury pracy sprzyjającej integracji, zapewniając równe szanse wszystkim pracownikom, niezależnie od ich zróżnicowanego pochodzenia. Jako wiodąca na świecie organizacja, będzie wynagradzać Twój wkład w pracę, oferując konkurencyjne wynagrodzenie i świadczenia dodatkowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Umicore jest globalną grupą zajmującą się technologią materiałową i recyklingiem. Koncentruje się na obszarach zastosowań, w których wiedza w dziedzinie materiałoznawstwa, chemii i metalurgii odgrywa ważną rolę. Redukuje szkodliwe emisje, zasila pojazdy i technologie przyszłości oraz nadaje nowe życie metalom. Cel Umicore opiera się na opracowaniu, produkowaniu i recyklingu w sposób, który nawiązuje do misji: tworzenia materiałów dla lepszego życia.

Dla naszego Klienta Umicore, lidera w branży technologii materiałowej i recyklingu poszukujemy osoby na stanowisko Legal Counsel

Grupa O&W to kilka powiązanych ze sobą spółek, świadczących od ponad 17 lat usługi prawno-podatkowe, analityczne, księgowe, rekrutacyjne oraz administracyjne. Robimy to z pasją i energią, bo lubimy czuć radość doradzania. Załoga O&W liczy ponad 190 osób, pracujemy dla 400 Klientów, mamy biura w 4 miastach w Polsce (Wrocław, Warszawa, Kraków, Gliwice) i wciąż się rozwijamy!

Przewiń do profilu firmy