Oferta pracy

Legal Counsel

Cersanit S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie prawne zarządu oraz kadry managerskiej w realizacji strategii Grupy Cersanit;

  • realizacja zadań o charakterze projektowym w obszarze prawnej obsługi spółek grupy kapitałowej;

  • zabezpieczenie interesów obsługiwanych podmiotów w zmieniającym się otoczeniu prawno-biznesowym;

  • współpraca z prawnikami zagranicznymi i nadzorowanie zleconych im zadań;

Nasze wymagania

  • uprawnienia radcy prawnego / adwokata (ew. status aplikanta radcowskiego / adwokackiego);

  • 3 – 5 lat doświadczenia zawodowego (mile widziane doświadczenia w charakterze in-house lawyer);

  • doświadczenie oraz zainteresowanie szeroko pojętym prawem gospodarczym;

  • język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację w otoczeniu prawno-biznesowym;

  • samodzielność oraz umiejętność pracy zespołowej, również w międzynarodowym środowisku pracy;

To oferujemy

  • wyzwania gwarantujące możliwość wszechstronnego rozwoju w ramach obszaru prawnego dynamicznie rozwijającej się grupy kapitałowej – lidera swojej branży;

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B (adwokat)

  • pracę w warszawskim lub kieleckim biurze Grupy Cersanit;

  • zadaniowy czas pracy;

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia

  • możliwość nauki języków obcych w godzinach pracy

  • krótsze piątki – dłuższe weekendy

  • pakiet benefitów m.in. kartę sportową, opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach oraz wiele innych

  • pakiet socjalny tj. dofinansowanie do wypoczynku i świąt dla pracowników i ich dzieci

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • posiłki na preferencyjnych warunkach

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do zakupu okularów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • jeden krótszy dzień pracy

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do aranżacji łazienek i wyposażenia wnętrz: produktów ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, wanien, mebli łazienkowych oraz innych artykułów około łazienkowych. Naszymi wiodącymi markami są Cersanit i Opoczno.

Nie każdy wie, że Cersanit to międzynarodowa firma z polskim kapitałem. Zatrudniamy pracowników w kilku krajach europejskich (przede wszystkim w Polsce, Ukrainie, Rumunii, Niemczech i Wielkiej Brytanii), w wielu z nich mamy swoje zakłady produkcyjne, a głównym kierunkiem naszej zagranicznej sprzedaży są kraje Europy Wschodniej (Ukraina) oraz Unii Europejskiej (m. in. Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Dania). Docieramy ze swoją ofertą również na rynki Bliskiego Wschodu, Azji Środkowej i Afryki Północnej.

Przewiń do profilu firmy