Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Legal Counsel

British American Tobacco

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Krakowiaków 48

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżące doradztwo prawne dla rynków bałtyckich: przygotowywanie i opiniowanie umów, przygotowywanie opinii prawnych i rekomendacji, udział w negocjacjach;

  • nadzór nad wykonywaniem lokalnych obowiązków korporacyjnych;

  • zarządzanie pracami kancelarii oraz budżetem;

  • zatwierdzanie oznaczeń produktów dla krajów bałtyckich;

  • wsparcie zespołów projektowych, działu handlowego oraz aktywacji konsumenckich;

  • wsparcie obszaru compliance oraz regulacyjnego dla wskazanych rynków.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze (mgr prawa lub radca prawny);

  • pięcioletnie doświadczenie w pracy jako in-house lawyer;

  • praktyczna wiedza z zakresu prawa cywilnego, obsługi czynności handlowych, prawa ochrony konkurencji oraz przepisów regulujących ochronę danych osobowych;

  • doświadczenie w ocenie i zatwierdzaniu produktów konsumenckich, ich oznaczeń oraz dodatkowych wymogów technicznych (systemy zgodności, dyrektywy unijne)

  • samodzielność i zdolność do podejmowania decyzji;

  • umiejętność przygotowywania czytelnych rekomendacji działania i oceny ryzyka;

  • prawidłowe zarządzanie oczekiwaniami oraz zmieniającymi się priorytetami;

  • zdolność do pracy jako członek zespołu, jak i samodzielnego wykonywania zadań;

  • zdolności komunikacyjne, w tym prostego przekazywania wiedzy prawniczej;

  • znajomość języka angielskiego – na poziomie swobodnej komunikacji;

Mile widziane

  • doświadczenie we wspieraniu prac zespołów projektowych

  • doświadczenie zdobyte w branży spożywczej, chemicznej lub elektroniki użytkowej, a także praca dla rynków bałtyckich (Litwa, Łotwa i Estonia) będą dodatkowymi atutami

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

2

Zdalna rekrutacja - rozmowa z rekuterem

3

Rozmowa z managerem

WE ARE BAT

At BAT we are committed to our Purpose of creating A Better Tomorrow. This is what drives our people and our passion for innovation. See what is possible for you at BAT.

• Global Top Employer with 53,000 BAT people across more than 180 markets

• Brands sold in over 200 markets, made in 44 factories in 42 countries

• Newly established Tech Hubs building world-class capabilities for innovation in 4 strategic locations

• Diversity leader in the Financial Times and International Women’s Day Best Practice winner

• Seal Award winner – one of 50 most sustainable companies

BELONGING, ACHIEVING, TOGETHER

Collaboration, diversity and teamwork underpin everything we do here at BAT. We know that collaborating with colleagues from different backgrounds is what makes us stronger and best prepared to meet our business goals. Come bring your difference!

Przewiń do profilu firmy