Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lekarz Dentysta

MAŁGORZATA KORSAK-FRĄTCZAK INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLIGICZNA

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Wilczak 12F

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Usługi z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, chirurgii i protetyki

Nasze wymagania

  • Dyplom lekarza dentysty

  • Prawo wykonywania zawodu

  • Chęć ciągłego doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy

  • Nastawienie na jakość oferowanych usług i dbałość o dobro pacjenta

  • Umiejętność budowania trwałej relacji z pacjentem

To oferujemy

  • Pracę w zakresie świadczeń prywatnych oraz w ramach kontraktu z NFZ, z asystą i recepcjonistką

  • Wypełniony grafik pacjentów

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Warunki współpracy do uzgodnienia

  • Wsparcie doświadczonego zespołu

O nas

Nowoczesny gabinet stomatologiczny, znajdujący się na poznańskich Winogradach (Wilczak), prosperujący od kilku lat, podejmie współpracę z lekarzem dentystą.

Posiadamy dużą bazę pacjentów i jesteśmy skupieni na rozumieniu ich potrzeb, oraz budowaniu długotrwałej relacji z pacjentami. Świadczenia realizujemy zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i standardami z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.