Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lekarz Dermatolog

SKIN LASER LUBELSCY MEDYCYNA ESTETYCZNA I DERMATOLOGIA - K.J.M.J. LUBELSCY s.c.

  • Mickiewicza 14, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Mickiewicza 14

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • świadczenie usług medycznych na rzecz pacjentów Kliniki Skin Laser Lubelscy zgodnie z obowiązującymi procedurami,

  • dbałość o dokumentację medyczną,

  • współpraca z innymi członkami zespołu (rejestracja, kosmetolodzy, pielęgniarki, lekarze).

Nasze wymagania

  • posiadasz tytuł lekarza specjalisty dermatologii i wenerologii bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji,

  • posiadasz ważne prawo wykonywania zawodu,

  • jesteś zaangażowana/y i wykazujesz chęć dalszego rozwoju i poszerzania kompetencji,

  • charakteryzuje Cię empatia i skupienie na potrzebach pacjenta,

  • wyróżnia Cię wysoka jakość obsługi pacjenta,

  • posiadasz umiejętność dostosowywania się do zmieniającej się sytuacji,

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę kontraktową (lub inną formę zatrudnienia),

  • elastyczne godziny pracy,

  • wsparcie edukacyjne – udział w szkoleniach i konferencjach branżowych,

  • wymianę doświadczeń z innymi lekarzami i szkolenia wewnętrzne,

  • wsparcie recepcji, pielęgniarek, kosmetologów, kadry zarządzającej,

  • dostęp do nowości branżowych i wysokiej jakości, nowoczesnych urządzeń hi-tech,

  • możliwość wykonywania zabiegów na preferencyjnych warunkach,

  • przyjazną atmosferę w pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,

  • dużą samodzielność działania.

O nas

Już od 30 lat w Klinice Skin Laser Lubelscy świadczymy najwyższej jakości usługi z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Będąc najbardziej doświadczoną kliniką medycyny estetycznej na Śląsku, czujemy się odpowiedzialni za dostarczanie nowych możliwości i terapii zabiegowych. W związku z dynamicznym rozwojem naszych klinik, poszukujemy kandydatki/ta który dołączy do grona naszych specjalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji wraz ze zdjęciem. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.