Oferta pracy

Lekarz (K/M)

Diaverum PolskaO firmie

  • Przemyśl

    Przemyśl, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bezpiecznej opieki lekarskiej na wysokim poziomie pacjentom leczonym w ośrodku dializ.

  • Wspieranie kierownictwa stacji dializ w działaniach związanych z terapią i innymi kwestiami natury medycznej, postępowanie zgodne z obowiązującymi procedurami medycznymi.

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza

  • Specjalizacja z nefrologii lub chorób wewnętrznych

To oferujemy

  • Umowa o udzielaniu świadczeń zdrowotnych

  • Pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji i możliwość rozwoju zawodowego

Diaverum Polska

Diaverum to czołowy światowy dostawca usług w dziedzinie opieki nefrologicznej, skupiony na poprawie jakości życia pacjentów z chorobami nerek.

Dysponujemy ponad 25-letnim doświadczeniem w leczeniu chorób nerek – jesteśmy w tej dziedzinie liderem. Obecnie prowadzimy działalność w 22 krajach. Zatrudniamy ponad 11 tysięcy zmotywowanych pracowników, świadczących usługi ponad 37 tysiącom pacjentów. Więcej informacji o Diaverum umieszczamy na stronie www.diaverum.com. Rozwijaj się z nami!

Przewiń do profilu firmy

Wizja 2025: Być najchętniej wybieranym pracodawcą w branży opieki nefrologicznej.

Misja: Umożliwiać naszym pracownikom świadczenie opieki zdrowotnej, poprawiającej jakość życia.

Wartości: kompetencje, pasja, inspiracja.

Czy chcesz być częścią zespołu, który wyznacza kierunki w swojej branży?

Prosimy o przesłanie zgłoszenia.

Cenimy sobie Twoje zaufanie! Chcesz wiedzieć, w jaki sposób chronimy Twoje dane? Wszystkie informacje znajdziesz na stronie www.diaverum.com.