Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lekarz

Instytut Medycyny Pracy imienia prof. dra med. Jerzego NoferaO firmie

Instytut Medycyny Pracy imienia prof. dra med. Jerzego Nofera

św. Teresy od dzieciątka Jezus 8

Łódź

Instytut Medycyny Pracy imienia prof. dra med. Jerzego Nofera jest placówką naukowo-badawczą zajmującą się problematyką zdrowia publicznego, zdrowia środowiskowego oraz wszelkimi dziedzinami powiązanymi z szeroko rozumianą medycyną pracy. Naszym celem jest zapewnić najwyższej jakości rozwiązania tworzące lepsze warunki do życia i pracy, dlatego zakres naszej działalności ewoluował w czasie, zgodnie z obowiązującymi w kraju i na świecie standardami. Od ponad pół wieku prowadzimy badania naukowe. Naszą wiedzą służymy innym. Jesteśmy wiodącym w kraju ośrodkiem szkolenia kadr specjalistów medycyny. Naszym największym kapitałem są jednak ludzie.

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz
chętny do rozpoczęcia szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie toksykologii klinicznej

Jako Pracodawca oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza,
  • lekarz bez specjalizacji lub tytuł lekarza specjalisty,
  • uczciwość i lojalność,
  • zaangażowanie i punktualność,
  • dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,

Zakres obowiązków:

  • diagnostyka i leczenie ostrych zatruć.
  • szczegóły współpracy do uzgodnienia.

Pierwszym etapem rekrutacji jest wysłanie aplikacji w języku polskim zawierającej CV oraz list motywacyjny za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Przed aplikowaniem prosimy o zapoznanie się z klauzulą RODO.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych  przez Instytut Medycyny Pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 ze zm) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Ogłoszenie archiwalne