Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lekarz medycyny estetycznej ze znajomością j.niemieckiego

ATRIA Sp. z o.o. Sp. k.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, takich jak:

  • toksyna botulinowa

  • mezoterapia/stymulatory

  • wypełniacze

  • lipoliza

  • nici PDO

  • osocze bogatopłytkowe

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się z pacjentem

  • uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza medycyny/lekarza dentysty

  • uprawnienia do wykonywania zabiegów na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii

  • certyfikaty lub studia podyplomowe uprawniające do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej

  • ubezpieczenie OC obejmujące zabiegi medycyny estetycznej

  • doświadczenie poparte praktyką przy wykonywaniu ww. zabiegów

  • profesjonalizm i życzliwość w kontaktach z pacjentami

To oferujemy

  • umowę o współpracy

  • elastyczny czas pracy, od 1 dnia w tygodniu

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

  • bezpłatne przejazdy, noclegi za granicą

O nas

Jesteśmy kliniką medycyny estetycznej i kosmetologii, zlokalizowaną w samym centrum Łodzi, działającą od 10 lat na rynku łódzkim i od 3 lat na rynku ogólnokrajowym. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do współpracy Lekarzy medycyny estetycznej gotowych do podjęcia współpracy na terenie Polski, Niemiec, Austrii i Szwajcarii.