Ta oferta pracy jest nieaktualna od 228 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Lekarz Pediatra

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nowa Klinika pediatryczna poszukuje specjalistów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Poznań

    Region: wielkopolskie

    Numer referencyjny: YG/P/04

    Opis stanowiska:

    • Rozpoznawanie zaburzeń rozwojowych u niemowląt (głównie asymetria ułożeniowa)
    • Dobór optymalnej ścieżki leczenia
    • Prowadzenie dokumentacji medycznej
    • Bieżąca współpraca z innymi specjalistami i partnerami Kliniki

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe medyczne (specjalizacja z pediatrii lub/i medycyny rodzinnej)
    • Prawo wykonywania zawodu lekarza
    • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe i doświadczenie w pracy z niemowlętami
    • Nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
    • Otwartość na nowoczesne rozwiązania w medycynie
    • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z pacjentem obcojęzycznym

    Oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnej firmie
    • Kulturę organizacyjną nastawioną na jakość i satysfakcję pacjenta
    • Udział w innowacyjnych projektach medycznych
    • Elastyczne podejście do warunków współpracy (forma zatrudnienia, stopień zaangażowania czasowego, rozliczenia finansowe)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dofinansowanie do specjalistycznych kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
    • Wszelkie niezbędne do pracy, profesjonalne i nowoczesne narzędzia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.