Oferta pracy

Lekarz Pediatra

Medicover

Medicover

Aleja Rzeczypospolitej 5

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad pacjentem w Oddziale Pomocy Doraźnej lub Ambulatoryjnej Pomocy Doraźnej

  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Nasze wymagania

  • posiadasz tytuł lekarza specjalisty lub jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 3. roku specjalizacji

  • masz prawo wykonywania zawodu

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz,

  • zatrudnienie w Oddziale Pomocy Doraźnej lub Ambulatoryjnej Pomocy Doraźnej,

  • możliwość ustalenia długości dyżurów,

  • wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji,

  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem,

  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Medicover

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy