Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lekarz Psychiatra

SEB - TEAM EDYTA JAWORSKA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • szukamy lekarza o specjalności psychiatra

  • prowadzić będziesz porady on-line na platformie dla pacjentów

  • elastyczny grafik

  • praca dodatkowa

  • chętnie podejmiemy współpracę z lekarzami na urlopie macierzyńskim

Nasze wymagania

  • tytuł lekarza specjalizacji psychiatra

  • prawo wykonywania zawodu

  • umiejętność obsługi komputera

To oferujemy

  • współpraca z dynamicznie rozwijającą się placówką

  • elastyczny grafik wizyt

  • praca z domu lub innego dogodnego miejsca - konsultacje wyłącznie on-line

  • atrakcyjne stawki za konsultację

  • nowoczesne narzędzia pracy

O nas

SEB-TEAM to firma szkoleniowo-doradcza, istniejąca od 2013 r. Organizujemy i prowadzimy szkolenia z różnorodnych zakresów, od księgowości przez zarządzanie zespołem po pracę z dzieckiem agresywnym i opiekę nad osobami zależnymi.

Od 2018 r. prowadzimy także podmiot leczniczy, w ramach którego świadczymy usługi fizjoterapii, rehabilitacji, psychologa czy logopedy.