Lekarz Radiolog (opisy badań CBCT) -

MedicoverO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 26 cze 2021
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opis badań z zakresu radiologii szczękowo-twarzowej - pantomogramu/CBCT

Nasze wymagania

  • tytuł lekarza specjalisty Radiologa,

  • doświadczenie w opisywaniu badań w zakresie radiologii szczękowo-twarzowej (pantomogram, CBCT),

  • prawo wykonywania zawodu,

  • umiejętność obsługi komputera.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o Kontrakt Gospodarczy

  • pracę zdalną z dowolnego miasta w Polsce / mile widziana Warszawa

  • elastyczny czas pracy - to Ty wybierasz, kiedy pracujesz

  • dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologii

  • dobrze wyposażone stanowisko pracy

  • wzajemną pomoc i wsparcie współpracowników

  • czytelny podział obowiązków

  • przyjazną atmosferę (nawet przy pracy zdalnej :) )

Medicover

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy