Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Lekarz Specjalista Chorób Wewnętrznych, Medycyna Rodzinna i Geriatria

ORPEA Polska

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • ocena i stałe monitorowanie zdrowia Mieszkańców

  • ordynowanie i dokumentowanie zleceń lekarskich

  • prowadzenie dokumentacji medycznej (w systemie AMMS)

  • ścisła współpraca z lekarzem koordynującym

Nasze wymagania

  • posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu

  • posiadasz tytuł specjalisty (choroby wewnętrzne, medycyna rodzinna, geriatria)

  • w swoją pracę wkładasz serce i rozumiesz potrzeby pacjentów

  • czerpiesz radość płynącą z pomagania innym

  • potrafisz organizować swój dzień pracy i ustalać priorytety

  • cechujesz się wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością za swoją pracę

  • lubisz nawiązywać relacje z innymi ludźmi

  • posiadasz umiejętność obsługi komputera

To oferujemy

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w pracy z Pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi oraz z osobami w starszym wieku

  • przyjazne i komfortowe warunki pracy

  • wsparcie koordynatora oraz doświadczonego zespołu pielęgniarskiego

  • miłą atmosferę i wzajemną pomoc w Zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką MEDI-system oraz ORPEA Rezydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką MEDI-system oraz CLINEA). Jesteśmy częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA.

Przewiń do profilu firmy